Razer DeathAdder Essential fare sistemi donduruyor

Daha fazla  
Merhabalar herkese. Razer DeathAdder farem bilgisayarımın masaüstünü tamamen donduruyor ve hiçbir şekildi hiçbir şeye tıklayamıyorum. Mouse alalı 1-2 ay oldu ve her şeyi denedim. Format atmayı, programını yüklemeyi denedim ama hiçbiri bir işe yaramadı. Bir de bilgisayarımı kapatırken, uyku moduna alırken kendi kendine bilgisayarı tetikleyip açıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Not: Başka mouse takınca düzeliyor, fareye o kadar para verdim. Umarım bir çözüm yolu vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar herkese. Razer DeathAdder farem bilgisayarımın masaüstünü tamamen donduruyor ve hiçbir şekildi hiçbir şeye tıklayamıyorum. Mouse alalı 1-2 ay oldu ve her şeyi denedim. Format atmayı, programını yüklemeyi denedim ama hiçbiri bir işe yaramadı. Bir de bilgisayarımı kapatırken, uyku moduna alırken kendi kendine bilgisayarı tetikleyip açıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Not: Başka mouse takınca düzeliyor, fareye o kadar para verdim. Umarım bir çözüm yolu vardır.
Sanırım fare usb portunu kısa devre yaptırıyor.

Başka USB portlarını dene bir de RAM'lerin MHz'i kaç? Sistem eskimi yani?

Fareyi garantiye gönder ancak onlar çözebilir.

Şu an düzgün çalışıyor farem ancak şöyle bir sorunla karşılaştım bilgisayarı uyku moduna alınca kendi kendine açıyor ama bilgisayarı tamamen kapatınca hiçbir sıkıntı olmadan kapanıyor... Farenin garanti kağıdını kaybettim umarım faturayı kabul ederler.

Geri
Yukarı