RAZER DeathAdder Essential iade edilmeli mi?

İşte benim sorumda bu bunun orijinalinde plastik kablolu versiyonu var mı?
Şimdi trendyoldan baktım 2 farklı ürün çıkıyor sendeki bunlardan birisi sanırım 2 üründe orjinaldir ama benimkinin kutuda full çince yazıyordu neredeyse
razer.png

Şimdi Trendyol'dan baktım 2 farklı ürün çıkıyor sendeki bunlardan birisi sanırım 2 üründe orijinaldir ama benimkinin kutuda Full Çince yazıyordu neredeyse Eki Görüntüle 1488333

Ben oradaki 295 TL olanı aldım benim kutumda Çince çok az var sadece arka kısımda.

Şimdi fark ettşm ürün başlığında yazan ile farenin altında yazan kodlar farklı.

Üstteki incelemedeki ürün normal kablo fakat alttaki incelemede örgü kablo, sanırım bir noktada üretimde değişikliğe gidilmiş. İnceleme tarihlerinden anladığım kadarıyla yeni üretimler normal kablo.

Üstteki incelemedeki ürün normal kablo fakat alttaki incelemede örgü kablo, sanırım bir noktada üretimde değişikliğe gidilmiş.

Galiba öyle olmuş haklısınız.

Neyse biraz kullanacağım 15 gün içinde bir sıkıntı olursa iade edeceğim.

Artık ama umarım bir şey olmaz malum Türkiye şartları bu tarz şeyler çok alamıyorum.

Ben gayet memnun kaldım dostum on numara mouse bu mouse beğenmeyenler nesini beğenmiyor anlamıyorum önceki farem ROG Gladius 2 Core'du ondan sensörü daha düşük olmasına rağmen kat be kat daha iyi hissettirdi refleksleri çok iyi karşılıyor skatezleride çok kaliteli yağ gibi kayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı