RAZER DeathAdder Essential iade edilmeli mi?

Ben gayet memnun kaldım dostum on numara mouse bu mouse beğenmeyenler nesini beğenmiyor anlamıyorum önceki farem ROG Gladius 2 Core'du ondan sensörü daha düşük olmasına rağmen kat be kat daha iyi hissettirdi refleksleri çok iyi karşılıyor skatezleride çok kaliteli yağ gibi kayıyor.

Bencede performans gayet iyi bu arada son bir sorum olacak size :)
Farenin altında kırmızı bir ışık yanıyor mu sizde normalde her farede kırmızı bir ıışık olur orada ama bunda yok.

Bencede performans gayet iyi bu arada son bir sorum olacak size :)
Farenin altında kırmızı bir ışık yanıyor mu sizde normalde her farede kırmızı bir ıışık olur orada ama bunda yok.

Şöyle diyeyim dostum arkasını direk çevirdiğimde kırmızı ışık gelmiyor ama iç tarafına doğru baktıgımda hafif bir kırmızı ışık beliriyor oradan direk arkayı cevirdiğimde yok yani bende de.

Şöyle diyeyim dostum arkasını direk çevirdiğimde kırmızı ışık gelmiyor ama iç tarafına doğru baktıgımda hafif bir kırmızı ışık beliriyor oradan direk arkayı cevirdiğimde yok yani bende de.

AAA evet içine doğru bakınca bende de gözüküyor tamamdır.
(Gecenin bu saatinde ilgilendiğiniz için teşekkürler :) )

Reddit üzerinde bir kullanıcı bir sene öncesinde bunun hakkında bir konu açmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu çevireyim arkadaşlar için.

Bugün 京东全球版-专业的综合网上购物商城 (jd.com) sitesini kontrol ederken Deathadder Essential'in yeni versiyonunun mevcut olduğunu öğrendim. Kullanıcı yorumlarına göre ürün Temmuz ayından beri mevcut.
1660691499110.png

Sol yeni versiyon sağ ise eski versiyon.

Açıklamaya göre aralarında bulunan tek fark ise yeni olanın plastik kablo ile geliyor oluşu.

1660691552425.png
1660691563650.png
+
Kullanıcı yorumlarından ürünün fotoğrafları.

Model No. RZ01-0385

Product No. RZ01-03850100 (Black) RZ01-03850200 (White)

Eğer içinize sinmiyorsa iade edin.

Reddit üzerinde bir kullanıcı bir sene öncesinde bunun hakkında bir konu açmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu çevireyim arkadaşlar için.

Bugün 京东全球版-专业的综合网上购物商城 (jd.com) sitesini kontrol ederken DeathAdder Essential'in yeni versiyonunun mevcut olduğunu öğrendim. Kullanıcı yorumlarına göre ürün temmuz ayından beri mevcut.
Eki Görüntüle 1488371
Sol yeni versiyon sağ ise eski versiyon.

Açıklamaya göre aralarında bulunan tek fark ise yeni olanın plastik kablo ile geliyor oluşu.

Eki Görüntüle 1488372Eki Görüntüle 1488373+
Kullanıcı yorumlarından ürünün fotoğrafları.

Model no. RZ01-0385

Product no. RZ01-03850100 (Black) RZ01-03850200 (white)

Eğer içinize sinmiyorsa iade edin.

Şimdi siz böyle açıklamalı yazınca içime sindi model numarasıda doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı