Razer DeathAdder V2 alınır mı?

Bütçe
500

Wone

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Şu anda Razer DeathAdder Elite kullanıyorum. Yaklaşık 4 yıldan beri ve faremde sıkıntılar var doube Click vs. atıyor bazen ben bir kere tıklamama rağmen ve Scroll'u bozuk atıyorum 1 kere aşağıya çektiysem 1 kere aşağıya 2 kere yukarıya çıkıyor ve şu anda İtopya'da Razer DeathAdder V2 gördüm. 450 TL sizce alınır mı? Yoksa başka mouse önerileriniz var mı?

Gamepower'ın Ursa modelini alabilirsiniz ben aşırı memnunum.
DeathAdder V2’ye alternatif dahi olamayacak kalitede, çöp, berbat bir ürün. Uzak durulmalı.

Alınır. İyi üründür.

Bunlara da bakabilirsin:

Gamepower'ın Ursa modelini alabilirsiniz ben aşırı memnunum.
Gömeni çok fakat ben de kullanıyorum kalitesiz ürün hiç sevmeyen biri olarak gayet memnunum.
Biraz fazla abartıyorlar.
@erme bu arkadaş iyi bir örneği.
Not:Gamepower klavye ve kulaklık konusunda çok kötü bunu tartışmaya bile gerek yok ama ben fare bazında sıkıntı yaşamadım.

Alabilirsin. 2020 yılının en iyi kablolu mouse'u seçilmişti. Uzun süredir Deathadder Elite kullanıyorum, başına gelenler şanssızlık olmuş.

Alabilirsin. 2020 yılının en iyi kablolu fareyi seçilmişti. Uzun süredir DeathAdder Elite kullanıyorum, başına gelenler şanssızlık olmuş.

Kanka vallahi bilmiyorum internette araştırdım çoğu kişinin Scroll'u bozuluyormuş DeathAdder Elite'da arkadaşlarımdada var onlarda scrollu bozuk diyorlar vakit geçtikçe bozuluyor galiba 1 yukarı çıkarsa 2 aşağıya iniyor artık sinirlenmeye başladım vakti geldi sanırsam yarın alacağım DeathAdder v2'yi.
Tutuş şeklin palm ise Basilisk V2 alabilirsin, 40 TL daha ucuz.

Ben tutuş şekillerini tam olarak anlayamadım hepsine baktım tutuş şekillerinin elime baktığımda aynı anda tüm tutuş şekillerini yapıyormuşum gibi geliyor elimdemi sorun var acaba :D
Emin olmayarak söylüyorum bunu fingertip galiba tutuş şeklim :D

Ben 2017 ortalarından beri kullanıyorum Deathadder Elite'i ama Scroll halen sağlam. Yaşadığın sorunu bir arkadaşım da yaşamıştı. O halde ben şanslıyım, öyle diyelim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı