Razer DeathAdder V2 kenarların gıcırdaması

Konfig

Centipat
Öncelikle ürün 2 gün önce ulaştı ve kullanım olarak büyük ve geniş ellere göre çok güzel. FPS tarzı oyunlarda da çok iyi performans veriyor. Buraya kadar sorun yok. Tek sorun sağ serçe parmağımızın geldiği yerde parmakla biraz sıkı kavrayınca bir boşluk varmış da oradan ses geliyor. Gir çık yapıyor gibi yuvaya. Daha önce böyle sorunla karşılaşan oldu mu acaba? Yoksa bu bir küsur mu firmayla görüşmeme gerek var mı? Bilenler yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende yeni aldım 1 haftadır elimde aynı problem mevcut. Bir bakayım dedim tek bende mi sıkıntı var diye de sende de varmış aynı sorun. Ürün 0 geldi bu arada. Çok bir problem arzetmiyor ama bilmiyorum ilerde sıkıntı olur mu olmaz mı :/ Ne yapsam bilemedim bende.

Büyük ihtimal vida gevşemesidir ama açması sorun değil de yeni Skatez almadan açmayı düşünmüyorum şu anlık aynı şekilde devam ediyorum

Ben de yakın zamanda sıfır olarak aldım kutudan çıktığında bu sorun vardı bir süre kullanınca dediğin gibi tıkır tıkır bir ses yapıyor serçe parmağının olduğu yerde. Zaten o birbirine geçen parçalara dikkatli bakınca serçe parmağının denk geldiği parçanın diğer taraftaki parça gibi oturmadığı biraz sıkınca oynadığı görünüyor. Farenin performansını etkilemiyor ama insanı rahatsız ediyor verdiği his açıkçası. İşçilik ile alakalı bir sıkıntı belli ki. Ben de arada kalıyorum servis ile görüşüp görüşmeme noktasında.

Fareden memnunum açıkcası fakat böyle sorun olmasa daha iyi olabilirdi :D Sıkıntı çıkarmıyor tabiki normal kullanımda ya da oyunlarda ama ister istemez o gıcır gıcır sesi almak sinir bozabiliyor :/

Aynı sorun bendede mevcut hocam, hatta sol clickte çok hafif yapıyor garantiye göndermeli miyim 1 aylık mouse, bundan önce 6 yıl kadar Razer Da Chroma kullandım hiç böyle birşey başıma gelmedide.

2 gün önce aldım bende de aynı sorun var sol taraf baş parmağın denk geldiği yerde. önceden elite kullanıyordum. bunun malzemesi sanki biraz ucuzmuş gibi hissettirdi nedense herhalde malzemenin dokusundan mı nedir. gıcırdama da eklenince üstüne huzursuz etti tabi. bir de tekerleği yukarı doğru yapınca ses yapıyor o da herkeste varmış. yalnız çözüm önerileri hep kulaklık tak görmezden gel. aman firma kendiniz düzeltmesin kafası var

edit:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bir sürü insan var böyle :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı