Razer DeathAdder V2 Mini alınır mı?

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
200TL'ye daha iyisi yok ama aşırı küçük. Ona göre kararınızı verin. Eliniz büyükse avucunuzda kaybolur. Çocuk faresi gibi :)

@m47 Orta boy eli olanlar için alışması zor olmaz. Ama bazen eli dolduracak bir mouse arıyor insan. Bende Viper Mini ve Logitech Lightspeed fareleri var. Ama sırf el boşluğu yaptıklarından dolayı arada Deathadder V2, Logitech G402 ve Steelseries Rival 3 wireless gibi büyük fareler kullanıyorum. Ele oturan en uygun fareyi almak mantıklı aslında. Uzun kullanımda ele uymadıkları için hepsi rahatsızlık verebiliyor çünkü.

Ben de almayı düşünüyorum. Şu an Logitech G102 kullanıyorum, bu fareden daha küçük mü yoksa aynı mı? Daha küçükse elime küçük gelebilir. Bir de en uygun 260TL gözüküyor N11'de bir mağazada, doğru mudur?

Ben de almayı düşünüyorum. Şu an Logitech G102 kullanıyorum, bu fareden daha küçük mü yoksa aynı mı? Daha küçükse elime küçük gelebilir. Bir de en uygun 260TL gözüküyor N11'de bir mağazada, doğru mudur?

Pckolikde 200TL.
G102'den bir tık küçük.

V2 mini.
•Boy: 114,2 mm.
•En: 65,4 mm.
•Yükseklik: 38,5 mm.

G102.
•Yükseklik: 116,6 mm.
•Genişlik: 62,15 mm.
•Derinlik: 38,2 mm.

Yardimci olmak adina gorsele bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı