Razer DeathAdder V2 Mini alınır mı?

Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar DeathAdder Essential kullanıyorum. Elime çok büyük geliyor ve tekerleğinde sorun var. Kronikmiş sanırım. Bu durumdan rahatsız oluyorum. DeathAdder V2 Mini alınır mı? Memnun kalır mıyım? Ve herhangi bir kronik vb. sorunu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar DeathAdder Essential kullanıyorum. Elime çok büyük geliyor ve tekerleğinde sorun var. Kronikmiş sanırım. Bu durumdan rahatsız oluyorum. DeathAdder V2 Mini alınır mı? Memnun kalır mıyım? Ve herhangi bir kronik vb. sorunu var mı?

Alınır.

Merhaba arkadaşlar DeathAdder essential kullanıyorum. Elime çok büyük geliyor ve tekerleğinde sorun var. Kronikmiş sanırım. Bu durumdan rahatsız oluyorum. DeathAdder V2 Mini alınır mı? Memnun kalır mıyım? Ve herhangi bir kronik vb. sorunu var mı?

Görüntüsü için ben tercih etmezdim fakat sensörü vs çok süper bir mouse alınır.

Rog Keris ve Pulsefire Haste de bakabilirsin.

LOD sizi rahatsız etmezse alabilirsiniz sorun olmaz, bir diğer alternatif olarak bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz eğer ASUS ROG Keris modeline de bakabilirsiniz.

LOD sizi rahatsız etmezse alabilirsiniz sorun olmaz, bir diğer alternatif olarak bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz eğer ASUS ROG Keris modeline de bakabilirsiniz.
LOD zaten PMW3359 sensorun kronik sorunu. Bu butcede cok alternatif olmadigi icin oneririm ben de.

Kronik sorunu yok ve farenin oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Fiyatı da 500-600 TL aralığında değişiyor ve üstteki arkadaşın dediği gibi aşırı küçük fare de değil. İşinizi göreceğini düşünmekteyim, sensörü de zaten kaliteli. Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun :) Alıp kullandıktan sonra inceleme yazısı yazmayı unutmayın, diğer arkadaşlar için rehber olmuş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı