Razer DeathAdder V2 Mini iade alırlar mı?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Razer DeathAdder V2 Mini alacağım fakat fazla mini gelirse iade etmek istiyorum. Nereden satın alsam 14 gün iade hakkım olur? Direkt alıp açıp birkaç saat kullanıp kutuya koysam iade alırlar mı?
Sinerji de kargo dahil 215 TL. N11 de kargo dahil 235 TL. Hangisi daha iyi olur? Duyduğuma göre Sinerji iade almıyormuş. Doğru mu?

Son düzenleme:
amazon'dan alırsan yüzde yüz iade edebilirsin ama daha pahalıya geliyor. Beğenmedim veya elime küçük geldi iade etmek istiyorum gibi durumları kabul etmeme şansları yüksek.
Herhangi bir arızası yoksa diğer firmalarda özellikle hepsiburada'da iade almıyorlar.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde bize başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir. Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

İade Prosedürü
  • Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.
  • Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. Sinerji Bilgisayar olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.
  • Yazılım ürünlerinin (lisanslı) kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.

Elektronik ürünün kutusu açıldığında iade almıyorlar. Ben N11'den Razer DeathAdder V2 aldım sağ tuşunda hafif boşluk var, değişim için gönderdim onu bile kabul etmediler, servis yazısı olmadan iade alamayız değişim yapamayız dediler. Sinerjideki durum nedir bilmiyorum, almadan önce kendileriyle iletişime geçip bir sormanda fayda var.

Herkes farklı bir şey söylüyor. Sinerji şikayet var a baktımda pek iyi gözükmüyor. N11'den almayı düşünüyorum. Alırlar mı iade?

Herkes farklı bir şey söylüyor. Sinerji şikayet var a baktımda pek iyi gözükmüyor. N11'den almayı düşünüyorum. Alırlar mı iade?

N11'i bilmiyorum dostum, Sinerji'nin kendi sitesinde şu an canlı destek var Online'lar şimdi baktım gir bir sor istersen şu ürünü alacağım ancak kutusunda bir yırtık falan olmazsa iade alıyor musunuz diye.

N11'i bilmiyorum dostum, Sinerji'nin kendi sitesinde şu an canlı destek var Online'lar şimdi baktım gir bir sor istersen şu ürünü alacağım ancak kutusunda bir yırtık falan olmazsa iade alıyor musunuz diye.

Kutusu açıldığı için iade alamayacaklarını belirttiler. N11'den alsam iade alırlar mı?

Geri
Yukarı