Razer DeathAdder V2 mini vs Razer Viper mini

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Yeni bir mouse almayı düşünüyorum. DeathAdder V2 mini ve Viper mini arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Simetrik istiyorsan Razer Viper Mini, sağ ele uygun ergonomi istiyorsan Deathadder V2 Mini. Tek farkları Viper Mini'nin tıklama ömrü 50 milyon iken Deathadder V2 Mini'nin ise 80 milyon. Eline hangisi uyacağını düşünüyorsun onu al.

Normal Viper ile Deathadder V2 arasında kalmıştım. Deathadder V2 aldım. Sensör olarak, skatez olarak daha iyiydi ve Viper kullananların bazı sorunları bu konuda netleştirdi beni. Mini versiyonları arasında kıyaslama yaparken abilerinin suçu veya avantajlarını yansıtmayalım.
1-2 kişi demişti, çift tıklama sorunları var diye. Eğer olursa garantiye yollarsın, bu kadar basit. Şu anda Rival 3 350₺ civarlarında. Ancak G203 var, o da Viper Mini kadar iyi değil.
Benim bildiğim bu iki Razer fare de optik tuş anahtarlı. Yani çift tıklama sorunu olamaz diye biliyorum.

Viper Mini 11.68*7.54*3.78 cm boyutunda, Deathadder V2 Mini ise 11.43*5.58*3.81 cm boyutunda. Vatan'a bak arada, bugün 290₺'ye aldım. İtopya'da da 249₺'ye (9₺ kargo ücreti var, taksit istiyorsan vade ödüyorsun) düşüyor arada.
Deathadder V2 Mini 290 TL'ye mi düştü? Keşke görseydim.

Bu arada benzer fiyatta başka model önerilerinizi de alabilirim.

Geri
Yukarı