Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Viper Mini

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Baktığım zaman bütün özellikleri aynı, V2 Mini'nin tipi hoşuma gitti. Aradaki fiyat farkı 8 TL o yüzden ikilemde kaldım. Aliexpress'ten 10 USD kupon ile alacağım, vergiler dahil 200 TL'yi geçmeyecek yani.
Eğer vergisiz kargo dahil 10 USD kupon ile 170-180 TL'ye gelecek başka ve daha iyi bir mouse öneriniz varsa bakabilirim.

Aktif olarak Rival 3 kullanıyorum, genel olarak tutuş şeklim Palm diyebilirim.

@Samotne Ciasteczka @TÇB @MisakiTaro @hadwiger @WaIter White

Son düzenleme:
Aralarinda ergonomi haric pek fark yok. Ben olsam DeathAdder alirdim.

Hero 16K sensoru kullanan MX518'e de bakabilirsiniz:
MX518'e pek içim sinmedi, nedendir bilmiyorum. Belki IPS gibi özelliklerini bilmediğim içindir, bunu da listeme ekledim.

Baktığım zaman bütün özellikleri aynı, V2 Mini'nin tipi hoşuma gitti. Aradaki fiyat farkı 8 TL o yüzden ikilemde kaldım. Aliexpress'ten 10 USD kupon ile alacağım, vergiler dahil 200 TL'yi geçmeyecek yani.
Eğer vergisiz kargo dahil 10 USD kupon ile 170-180 TL'ye gelecek başka ve daha iyi bir mouse öneriniz varsa bakabilirim.

Aktif olarak Rival 3 kullanıyorum, genel olarak tutuş şeklim Palm diyebilirim.

@Samotne Ciasteczka @TÇB @MisakiTaro @hadwiger @WaIter White
2 farede Rival 3'deki PMW 3359 sensörünü kullanıyor ve lod sorunu mevcut o yüzden attığım fareyi almanı öneririm.
Aliexpress'ten kupon kardeşliği ile Deluxe M800 Wireless modelini almanı öneririm PMW3335 sensörünü kullanıyor GM 4.0 switchlere ve Type-C kabloya sahip ayrıca pil takma gibi bir derdin yok.

MX518'e pek içim sinmedi, nedendir bilmiyorum. Belki IPS gibi özelliklerini bilmediğim içindir, bunu da listeme ekledim.
Muhtemelen eskileri andiran tasarimi nedeniyle icinize sinmemistir.
2 farede Rival 3'deki PMW 3359 sensörünü kullanıyor ve lod sorunu mevcut o yüzden attığım fareyi almanı öneririm.
@TÇB hocam Viper Mini kullaniyor ve LOD sorununun olmadigini belirtmisti.

M800 fena durmuyor ama bütçemi aşıyor maalesef. 10 USD kuponu kullanınca ürünün en fazla 180 TL olması lazım.

Muhtemelen eskileri andiran tasarimi nedeniyle icinize sinmemistir.

@TÇB hocam Viper Mini kullaniyor ve LOD sorununun olmadigini belirtmisti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
M800 fena durmuyor ama bütçemi aşıyor maalesef. 10 USD kuponu kullanınca ürünün en fazla 180 TL olması lazım.

Kupon AliExpress kuponu olarakmı geçiyor kupon kardeşliği kuponunu ayrıca kullanamıyor musun?

Geri
Yukarı