Razer Deathadder V2 mini vs Razer Viper Mini

Bütçe
300

epnax

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Kullandığım mouse'nin miladı doldu yavaştan bozulmaya başladı. A4Tech X7 F5 (120x68x37) kullanıyorum ve Fingertip tutuşunu kullanıyorum. Elimin boyutu (18x9). İki mouse arasında kaldım. Genellikle FPS/MMO gibi oyunlar oynuyorum. Hangisini tercih etmeliyim?

+Rampage Sector kullanıcı yorumu varsa alabilirim.
+Bütçem 300 TL önerilerinize de açığım.

Ben Deathadder V2 Mini almayı planlıyordum en son. Teknik açıdan çok fark olmasa da daha kaliteli. Ama elinizin şekline de bağlı hangisini seçeceğiniz.

Arkadaşlar merhaba,

Kullandığım Mouse'nin miladı doldu yavaştan bozulmaya başladı. A4Tech X7 F5 (120x68x37) kullanıyorum ve fingertip tutuşunu kullanıyorum. Elimin boyutu (18x9). İki mouse arasında kaldım. Genellikle FPS/MMO gibi oyunlar oynuyorum. Hangisini tercih etmeliyim?

+Rampage sector kullanıcı yorumu varsa alabilirim.
+Bütçem 300 TL önerilerinize de açığım.

Razer Viper mini ve Razer DeathAdder V2 mini gibi PMW3359 sensörünü kullanan farelerde lod sorunu var ve FPS oyunu oynuyorsan bu sorun seni çok sinirlendirebilir haberin olsun.

Razer Viper mini ve Razer DeathAdder V2 mini gibi PMW3359 sensörünü kullanan farelerde lod sorunu var ve FPS oyunu oynuyorsan bu sorun seni çok sinirlendirebilir haberin olsun.

Yabancı forumlara göre Razer LOD problemlerini firmwarelerle kapatmaya çalışmış ama hala devam ediyormuş. Sensöre kağıt yapıştıran bile var gördüğüm kadarıyla. Son 3 aydır bir şey yazılmamış mouse hakkında ama bilemiyorum. Riske değer mi sizce?

Yabancı forumlara göre Razer lod problemlerini Firmware'lerle kapatmaya çalışmış ama hala devam ediyormuş. Sensöre kağıt yapıştıran bile var gördüğüm kadarıyla. Son 3 aydır bir şey yazılmamış mouse hakkında ama bilemiyorum. Riske değer mi sizce?

Bence değmez bende bir ara almaya niyetlendim ama bu sorunu keşfettikten sonra bütçemi biraz daha arttırıp G305 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı