Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Viper Mini

SeuseN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu iki mouseden birini alacağım. Palm kullanıyorum. Genelde CS Valorant oynuyorum. Hangisini önerirsiniz?

Palm kullanıyorsanız Viper Mini tavsiye ederim. Switch olarak DA v2 daha tok ve hoş hissettiriyor fakat ben palm tutuş ile pek rahat edemedim. El boyutunun da çok bir önemi yok bence, tutuş şekliniz Viper Mini'yi kullanmanıza engel değil.
Tabii bunu 20.5cm'lik el boyutumla söylüyorum :)

11.5 cm DeathAdder V2 Mini çok küçük. Viper Mini en azından 11.8 cm.
Ayrıca HP Omen Vector 16000 DPI'da öneriririm o 12.4 cm ve 450 IPS ve 50G hızlanma değerinde Radar 3 (Pixart 3389) sensor kullanıyor. Razer 350 IPS ve 35G. Ama Razer'da optik switchler (0.2 ms), Omen'de Omron 50M (1 ms).

11.5 cm DeathAdder V2 Mini çok küçük. Viper Mini en azından 11.8 cm.
Süreyya Hanım'ın mükemmel değişimi.
Ben kendi gözlemlerime göre fare boyutunun çok önemli olmadığını çıkardım. Fırıncı küreği gibi ellerim var, küçücük fare rahat geliyor.

Bazı Viper Mini'lerde sensörün etrafındaki plastik mouse pade sürtüp ses çıkarıyordu ve takılıyordu. DeathAdder V2 Mini de sensörün etrafında da skatez var ayrıca içinde grip tape de çıkıyor. DeathAdder V2 Mini ile Viper Mini'nin geri kalan neredeyse bütün özellikleri aynı.

Süreyya Hanım'ın mükemmel değişimi.
Ben kendi gözlemlerime göre fare boyutunun çok önemli olmadığını çıkardım. Fırıncı küreği gibi ellerim var, küçücük fare rahat geliyor.
Benimde 20 cm / 10 cm elim var. Şuan kullandığım fare tam 12 cm ve claw-fingertip karışımı bir şey tutmazsam parmağım fareden çıkıyor. 3 mm farkı olur bence tuttuğunuzda.

Benimde 20 cm / 10 cm elim var. Şuan kullandığım fare tam 12 cm ve claw-fingertip karışımı bir şey tutmazsam parmağım fareden çıkıyor. 3 mm farkı olur bence tuttuğunuzda.
Tabii ki farkı olacaktır, ayrıca biraz benim hatam eklemeyi unutmuşum palm grip için konuştum. Misal benim elim de 20.5/10 cm. Palm grip olarak elimin hem arkası, hem de parmaklarımın ucu mousepade sürtüyor :D Fakat yine de rahat geliyor bana.

Tabii ki farkı olacaktır, ayrıca biraz benim hatam eklemeyi unutmuşum palm grip için konuştum. Misal benim elim de 20.5/10 cm. Palm grip olarak elimin hem arkası, hem de parmaklarımın ucu mousepade sürtüyor :D Fakat yine de rahat geliyor bana.
Büyük el problems :D Bize Miniler yaramıyor ya 13 cm fareler lazım bize. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı