Razer DeathAdder V2 Pro için macro ve genel ayarlar nasıl yapılır?

codWarzone

Hectopat
Herkese merhaba,
Başlıkta belirttiğim mouse sürücüsünü indirdim fakat kullanmayı bilmiyorum. YouTube'ya da başka platformlarda da bulamadım. Makro konusu ve daha iyi performans için nasıl optimize ederim bilgisi olan varsa ya da herhangi bir rehber makale ya da video linki atabilecek biri var mı? Bu mouse ya da Razer'in farklı bir modelini kullananlar PUBG'de dmr silahları ile seri sıkabiliyor bunu nasıl yapıyorlar bilgisi olan var mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

Razer Synapse 3 üzerinden yapabilirsin. İnternette hazır macro dosyaları oluyor onları indirip klasöre atarsan yine aynı şekilde kullanabilirsin.

Ben bulamadım hocam yardımcı olabilir misin?
Onu bunu bilmeme ama macroyla FPS oynayanlar, macroyu bıraktığı an eşekten düşmüşe dönüyorlar. Kesinlikle önermiyorum.

Haklısın zaten usta oyunu değilim haftada 3 5 saat oyuna giriyorum. Oyun zaten hile dolu biliyorsun. Makro çok masum kalıyor.

Hocam Synapse programını nasıl kullanacağım? Ve makro ayarlarını nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

Synapse güzel bir program. Otomatik olarak iniyor zaten. Programı ilk açtığında karşına faren geliyor. Farenin üzerinde her butonun işlevini gösteren oklar ayrılır yana doğru. Bir tuş seç ve üstüne bas sonrası makro ayarları vs çıkıyor sol tarafta. Kullanmadım bu yüzden ilerisini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı