Razer DeathAdder V2 vs Zowie EC2

son1c

Hectopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder V2 ve Zowie EC2 arasında kaldım ikisi de çok pahalı mouse bu yüzden yapacağım seçim önemli hangisinin daha iyi olduğunu yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

İkisi de iyi mouse. Hangisini seçerseniz seçin pişman olmazsınız. Ben Zowie tercih ederdim kaplamasını daha çok sevdiğim için.

Benim fikrim, Razer kullandım uzun bir süre, cidden büyük bir mouse şimdi daha küçük bir mouse kullanıyorum bence küçük mouse daha iyi fakat herkesin hissiyatı farklıdır tabii. Zowie'ye gelecek olursak cidden çok iyi bir mouse ve neredeyse bütün pro CS oyuncuları bu mouse'u kullanmakta. Ben hiç kullanmadım fakat değerlendirmeler göz önüne alındığında ben Zowie diyorum.

EC2 tak çalıştır olduğu için kendi yazılımı yok. DA v2'nin her şeyi Synapse 3'den değişebiliyor. Bence cevap ortada.
CS-GO için zowie alıyorum o zaman 500 liraya.
Zowie alacaktım fakat razer'ın yeni kablo yapısı ve optik switchleri fikrimi değiştirmeye başladı açıkçası. Zowie almam için birilerinin beni ikna etmesini bekliyorum.

Niye ikna edilmeyi bekliyorsunuz ki? Gönlünüz DeathAdder'dan yanaysa alın gitsin. Dediğim gibi, ikisi de birinci kalite mouse.

Niye ikna edilmeyi bekliyorsunuz ki? Gönlünüz DeathAdder'dan yanaysa alın gitsin. Dediğim gibi, ikisi de birinci kalite mouse.
Çoğu CS oyuncusu zowie kullanıyor ikisi arasındaki sensörlerin farklarını bilmiyorum hangisi benim için daha performanslı olur benim istediğim şey performans. Bu yüzden sensörler hakkında bilgisi olan birinin hangisinin benim için daha uygun olması konusunda yardımcı olmasını bekliyorum.

Demek istediğim zaten hangisini alırsanız alın, devasa bir fark olmayacak. Bununla birlikte şunu da eklemem lazım; Rocket Jump Ninja bir hayli övüyor Razer'ın optikal switchlerini. Sensör olarak da Razer ufacık bir arayla daha önde.

Demek istediğim zaten hangisini alırsanız alın, devasa bir fark olmayacak. Bununla birlikte şunu da eklemem lazım; Rocket Jump Ninja bir hayli övüyor Razer'ın optikal switchlerini. Sensör olarak da Razer ufacık bir arayla daha önde.
Tamamdır razer alıyorum o zaman 450 liraya. Pahalı ama yapacak bir şey yok dolar 7 olmuş, ek vergilerle daha da artacak fiyatları.
Senin imzanda zowie ec2b yazıyor sen de kullanmışsın sanırım senin tercihin ne olurdu bu durumda? EC2 yeni model mi yoksa razer mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı