Razer Deatheadder V2 alınır mı?

Bütçe
450 500

Yalnız Göksu

Decapat
Yer
Ev
Daha fazla  
Deatheadder V2 alınır mı? İçinde Focus+ sensörünün 650IPS ve 50G özelliklere sahip olması ve 0.2ms tık özelliği çok albeni hissi uyandırdı elim büyük değil orta ele yakın şu an elimdeki mouseden 0.7cm büyük sadece V2 büyük gelmez diye düşünüyorum. 450-500 bandında başka öneriniz var ise bakabilirim.

Evet alınabilir ama o fiyata fakat Glorious Model D alabilirsin bence çünkü DeathAdder büyük bir mouse ve Glorious biraz daha küçük ve hafif ama bu benim fikrim. Bu sen delikli mouse sevmezsin belki, ona göre de bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet alınabilir ama o fiyata fakat Glorious Model D alabilirsin bence çünkü DeathAdder büyük bir mouse ve Glorious biraz daha küçük ve hafif ama bu benim fikrim. Bu sen delikli mouse sevmezsin belki, ona göre de bakabilirsin.

Delikli farenin hafifliği çok iyi. Delikli mouse kullandım ama v2'yi görmeden önce model D düşünüyordum ama v2'nin sensörünü ve Switch'lerini görünce V2 daha yatkın geldi.

Delikli farenin hafifliği çok iyi. Delikli mouse kullandım ama v2'yi görmeden önce model D düşünüyordum ama v2'nin sensörünü ve Switch'lerini görünce V2 daha yatkın geldi.

Evet R, azer ürünleri aslında güzel fakat bana biraz pahalı geliyorlar. Senin maddi durumun iyidir bilemem fakat bu DeathAdder V2 biraz fiyatı iyi gibi geldi. İnternette ağırlığının 82gr olduğu yazıyor güzel ama oynadığın oyuna göre değişir. Bu ağrılık mevzusu bana kalırsa SteelSeries Rival 300s al. Ben de onu kullanıyorum fakat satışı yok :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet R, azer ürünleri aslında güzel fakat bana biraz pahalı geliyorlar. Senin maddi durumun iyidir bilemem fakat bu DeathAdder V2 biraz fiyatı iyi gibi geldi. İnternette ağırlığının 82gr olduğu yazıyor güzel ama oynadığın oyuna göre değişir. Bu ağrılık mevzusu bana kalırsa SteelSeries Rival 300s al. Ben de onu kullanıyorum fakat satışı yok :(
Rival 300s kullandım 2 sene biraz ağırdı ama 85gr olan g203 de kullandım 82gr sorun olmaz benim için.

Deathadder V2 kullanıyorum. Öneririm. İncelememin faydası olur belki:

kullanıyor ve memnunsan bir sorum olacak çoğu kişi razer mouslarının yazlımında sıkıntılar olduğunu söylüyor bu doğrumudur hocam?

Clickler hafif diyorlar sorun yaratıyor mu ?

hocam razer deathadder v2 bu fiyata eğer dediğin özellikleri barındırıyor ise alabilirsin gibi duruyor ama yazılımsal sorunu var diyen de oluyor bunlar senin için problem değilse alabilirsin clicklerin hafif olması da bence çok sıkıntı çıkarmaz.

Geri
Yukarı