Razer EQ paralı mı oldu?

mühendiz42

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Bir haftadır kulaklık araştırıyorum. Öncesinde kuzenime Razer Kraken kulaklık almıştık, fakat yazılımı yükleyince EQ yapabileceğimiz bir yer göremedik. Araştırdık ve bazı yerlerde ücretli olduğunu okuduk. Gerçekten de böyle mi? Kulaklık dışında EQ programından faydalanmak için para ödemek gerekiyor mu? Eğer böyle bir şey var ise almak mantıksız olur bence. Farklı marka araştırmak zorunda kalacağım öyle ise.

Sadece Razer Kraken için mi paralı yoksa tüm modeller için mi? Ben de kulaklık bakınıyorum da blackshark V2 almayı düşünüyorum. Eğer EQ ayarı yapamayacaksam almak istemem.

Blackshark V2 destekliyor. Ama şunu da belirteyim diğer konuya da yazdım yanlışlık olmasın. THX uygulaması paralı Razer Synapse uygulaması ise USB'li tüm modellerde var.

Blackshark V2 destekliyor. Ama şunu da belirteyim diğer konuya da yazdım yanlışlık olmasın. THX uygulaması paralı Razer Synapse uygulaması ise USB'li tüm modellerde var.
Diğer konuda arkadaşın birisi Surround aktif oluyor serial ile demiş ama benim kastettiğim şey Surround efekt değil, EQ ayarını yapabilmem. Eğer dediğiniz gibi EQ yapılabiliyorsa sipariş vermeyi düşünebilirim. Paralı uygulamayı almasam da olur.

Diğer konuda arkadaşın birisi Surround aktif oluyor serial ile demiş ama benim kastettiğim şey Surround efekt değil, EQ ayarını yapabilmem. Eğer dediğiniz gibi EQ yapılabiliyorsa sipariş vermeyi düşünebilirim. Paralı uygulamayı almasam da olur.

Blackshark V2 de hem THX'den hem de Razer Synapse'den ayarlar yapılabiliniyor merak etmeyin.

Geri
Yukarı