Razer Game Booster sistem optimize seçeneği iyi midir?

EBD

Hectopat
Arkadaşlar, başlıkta da sorduğum gibi, sizce Razer Game booster uygulamasındaki sistem optimize etme seçeneği yapılmalı mıdır?
Game Boost özelliğine ihtiyacım yok, bahsettiğim seçenek farklı Windows'u optimize eden bir seçenek.
Sıfır Windows ile tarama yaptığımda 40 kadar öğenin optimize edilebileceğini söylüyor.

Game Booster'ler hiçbir işe yaramıyor, denemeyin regedit vb. düzenliyor ve ekran kartınıza OC yapıyor eğer ağır bir hasar alırsa mavi ekran veriyor.

Game booster kısmından bahsetmiyorum, seninde dediğin gibi regedit kısmından bahsediyorum düzenlemelerine biraz baktım burada Windows 10 hızlandırma adı altındaki regedit düzenlemeleri bulunan konuyla aynı. O yüzden sorayım dedim

Game booster kısmından bahsetmiyorum, seninde dediğin gibi regedit kısmından bahsediyorum düzenlemelerine biraz baktım burada Windows 10 hızlandırma adı altındaki regedit düzenlemeleri bulunan konuyla aynı. O yüzden sorayım dedim

Hatırladığıma göre Ultra Boost diye bir seçenek var, oda ekran kartınıza otomatik olarak OC yapıyor bu da eğer ekran kartı ağır bir yük altında kalırsa, ağır bir hasar alacağı için mavi ekran verir ve fazla Razer Cortex kullanmadığım için ve gereksiz bir şey olduğunu var sayarsak sadece Regedit'i düzenleyerek başlangıçta çalışan uygulamaları falan ayarlaması gerek, deneyerek tecrübe edinebilirsin.

Geri
Yukarı