Elektronik Razer Huntsman Mini 1313TL

yoshitsune

Hectopat
Tuş takımı Fransızca olmasa daha iyi olurdu. Rakamlar aydınlatmalı değil maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tournament Edition ile arasında dağlar kadar fark var mı bilmiyorum ama Tournament Edition kullanmıştım ve cidden aşırı beğenmiştim. Fransızca olmasa evet çok güzel bir tercih olabilirdi aslında.

Aslında bayağıdır indirime girmesini bekliyorum ama mini olayını sevmiyorum. 1500 TL ispanyol tuş dizilimini aldım, RGB'si arızalıydı kısa devre yapıyordu iade ettim, tekrar fiyatı düşmüyor keşke V2 TKL girse indirime. Mini klavye sevenler için çok güzel bu arada tuş basım hissiyatına bayılıyorum Huntsman'ın. Tek eksisi tuş takımı RGB yanında gözükmüyor.

Aslında bayağıdır indirime girmesini bekliyorum ama mini olayını sevmiyorum. 1500 TL ispanyol tuş dizilimini aldım, RGB'si arızalıydı kısa devre yapıyordu iade ettim, tekrar fiyatı düşmüyor keşke V2 TKL girse indirime. Mini klavye sevenler için çok güzel bu arada tuş basım hissiyatına bayılıyorum Huntsman'ın. Tek eksisi tuş takımı RGB yanında gözükmüyor.
Hocam bende sizinle aynı şekilde amazondan İspanyol klavye huntsman mini almayı düşünüyorum siz nasıl bir sıkıntı yaşadınız kaç günde elinize geçti cihaz performansından memnun musunuz bana bir öneriniz var mı bu klavye hakkında huntsman mini ile alloy origins 65 arasında kaldım yardımcı olur musunuz?

Elime 2 haftada geçti, aslında klavye de bir sorun yoktu üretim olarak hatalıydı RGB'si kısa devre yapıyordu. Emin olun çok iyi bir klavye ben iade ettim ama tekrar alacağım TKL'nin indirime girmesini bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı