Razer Klavye Önerisi

Bütçe
1500

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda Logitech G413 kullanıyorum gayette memnunum fakat bazı sorunlar çıkarmaya başladı, garantiye göstereceğim fakat sonuç gelmezse yeni klavye almak istiyorum. Mausela uyumlu olsun diye Razer bir klavye istiyorum. Romer G gibi az ama tok ses çıkaran bir klavye istiyorum aklıma Razer'in Linear Optical Switch (Red)
Switch'i geldi. Önerebileceğiniz mümkünse Türkçe bir klavye var mı?

O bütçeye Razer klavye almak saçmalık. Daha iyileri var:

Razer'ın mor switchlerine bakabilirsin. Huntsman Opto kullanıyorum ve çekirdek çitleme sesi gibi az bir ses geliyor. Basma hissiyatı falan çok iyi.

Razer'ın mor switchlerine bakabilirsin. Huntsman Opto kullanıyorum ve çekirdek çitleme sesi gibi az bir ses geliyor. Basma hissiyatı falan çok iyi.
İnternetten sesini dinledim de bana sesi güzel gelmedi yoksa bende buldum ama aklımda bulunsun.
O bütçeye Razer klavye almak saçmalık. Daha iyileri var:

K 70 çok kaba steel serties de red switch istesem daha ucuza bulurum zaten.
Mini klavye sevmiyorum kendi klavyemin boyutunu beğeniyorum ben o tuşların hepsine yanlışlıkla basarım 😂 .Birde bu klavye markalarının ismini hiç duymadım.

Var ama Türkiye'de satılmıyor yellow switch full size olan modeller. Orange tactile olan ingilizce tuş dizilimi olarak satılıyordu bir ara.

Geri
Yukarı