Razer Kraken 7.1 Ses Kartı ile Stereo Karışımı Kullanamama Sorunu

xmrhkn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Konuyu nereye açacağımı tam olarak bilmediğim için buraya açtım. Yaklaşık 1 hafta önce Razer Kraken 7.1 Chroma aldım. Kulaklıkta herhangi bir sorun yok ancak kendi ses kartına sahip olduğu için USB ile bağlanıyor bilgisayara. Anakartım MSI B85-M ve Realtek HD Audio driverini kullanıyorum. Skype'da arkadaşlarımla konuşurken stereo karışımını açarak bilgisayarımdaki herhangi bir şarkıyı dinletmek istiyorum mesela. Ancak stereo karışımı sadece anakartın üzerindeki ses kartını görüyor ve usb bir kulaklığı ses kartının jak girişlerine takamadığım için görmüyor. Bunun için yapabileceğim herhangi birşey var mı? Realtek HD Audio Yöneticisi programında stereo karışımı kısmı böyle.
Screenshot_1.png

Sesi alacağı aygıtı seçemiyorum. Ancak kullandığım kulaklığın yanında bir adet daha kulaklığı jak girişine takıp varsayılan aygıt yaparak kullanabiliyorum. Ancak bu sefer asıl kullandığım Kraken 7.1 çalışmıyor. Kısacası stereo karışımının sesi kulaklıktan değil de direk olarak bilgisayardan almasını istiyorum. Böyle birşey mümkünse yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Razer Kraken Neon Pro almayı planlıyorumda sizce iyi bir seçim yapmış olurmuyum benim bütçem anca ona yetmektedir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı