Razer Kraken 7.1 USB Nasıldır?

SupremeKalelx

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım laptop Msi GE72 7RE-235XTR ve ben Razer Kraken 7.1 USB almayı düşünüyorum.
Sizce bu laptobun ses kartı için gayet iyi performans saglar mi ?
Uzun süre kullanımda kulak ağrısı yapıyor mu ?
Mikrofonu hakkında kötü yorumlar yapılmış gerçekten anlatıldığı kadar kötü mü ? Görüntülü konuşmalarda ve oyun içi konuşmalarda bi sorun olmadan işimi görmesi yeter. Video çekmek amaçlı kullanmayacağım.
Ses seviyesi oldukça yüksek bir kulaklık istiyorum ama bu kulaklığın ses seviyesi nasıl?
Bu kulaklığı aldığımda her gün sabahtan akşama kadar titiz bir şekilde kullansam 2 3 sene gider mi ? 3 4 ay sonra tek tarafın bozulma durumu olmasın yani :D
Kullanan arkadaşların açıklayarak yorumlamalarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 saat gibi bir kullanımda ağrı yapar. Çıkarmanız gerekir. Çok dayanıklı denilmiyor. Titiz davranırsanız biraz daha gidebilir ömrü. Ayrıca USB ile bağlanacağı için, dizüstü bilgisayarın ses kartı bir anlam ifade etmez sizin için. Mikrofonu orta derecede. Sizin dediğiniz kullanım için yeterlidir. Ses seviyesi yüksek sanırım. Ben gene de önermiyorum. Bütçeniz ne kadar?

300 350 civarında bütçem var.alternatif olarak ne önerirsiniz @Barış Tolon

Oyunlarda alabileceğim en yüksek ses performansını almak istiyorum ve 3 4 ay sonra tek kulak kısmı bozulmasın yani bir kaç sene gitsin ve titiz kullanırım.Mikrofona gelirsek belirttiğim gibi oyunlarda ve skypede sorunsuz bir şekilde iş görsün istiyorum.

Ayrıca sadece bu bilgisayarda kullanacağım eğer bu bilgisayardaki ses kartı varken böyle birşey almana gerek yok ses kartı olmayan kulaklıklarda da aynı performansı alırsın diyorsan ona göre bi model önerebilirsin :)

Arkadaşın önerdiği Corsair Void modelinin indirimini kaçırmadan al derim. Bu fiyata zor bulursun bu modeli.

İstersen hem Stereo hem de Surround şekilde kullanabilirsin. Konsollar ve telefonlar için de uyumlu yani.

Benim 2 ay sonra 1 senem dolacak. Ses seviyesi yüksek. İlk kullanımlarda süngerleri sert olduğu için 3 saat kullanımdan sonra ağrı yapıyor ama sonra süngerler yumuşadığı ve kulpu esnediği için ağrı yapmıyor. Mikrofonu bence gayet güzel hiç sorun yaşamadım. Zaten Razer'ın kendi uygulamasından ses dengesini, sesini ayarlayabiliyorsun. Kullanan biri olarak tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı