Razer Kraken 7.1 v2 Nasıldır?

Puggy

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, şu anda Corsair Void Pro USB kullanmaktayım. Kulaklık geçmişim Hyperx Cloud 2, Logitech G533. Şu anda kafamda Kraken 7.1 v2 var sanal 7.1'e alışık olduğumdan ve G533 surrounddan soğuttuğundan dolayı biraz kafam karışık. Surround sesi kaliteli midir? Void Pro'dan sonra Arctis 5 biraz G533 ile aynı şeyi sunacak gibime geliyor. İkisini de kullanıp memnun olan pişman olan var mıdır ? Yorumları bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, şu anda Corsair Void Pro USB kullanmaktayım. Kulaklık geçmişim Hyperx Cloud 2, Logitech G533. Şu anda kafamda Kraken 7.1 v2 var sanal 7.1'e alışık olduğumdan ve G533 surrounddan soğuttuğundan dolayı biraz kafam karışık. Surround sesi kaliteli midir? Void Pro'dan sonra Arctis 5 biraz G533 ile aynı şeyi sunacak gibime geliyor. İkisini de kullanıp memnun olan pişman olan var mıdır ? Yorumları bekliyorum, teşekkürler.

Razer olan bir arkadaşınız varsa gidip deneyin, çok iyi bir kulaklıktır.

Şahsen kullandığım lakin söylenenler kadar memnun olmadığım bir kulaklık. İlk gözünüze her şey çok güzel gözüküyor renkler, kulaklığın görünüşü, üretici firmanın ismi... Biraz kullandıktan sonra kulaklıktaki kumaşlar yırtılmaya başlıyor ve güzel gözükmüyor. Kafanıza taktıktan sadece 2-3 saat sonra ağrımaya başlıyor başınız. Ve bu durum gerçekten beni rahatsız ediyordu. Şimdi aşağıda gösterdiğim kısım plastik. Yani oraya herhangi oluşacak bir darbede zarar görebilir (Kablolar da dahil.). Ses ve mikrofon kalitesine saygım sonsuz. Gerçekten iyi iş çıkarıyor. Ama bana sorarsanız size önereceğim bir kulaklık değil. Size önerim Logitech G930 veya G933'ten yanadır.
krakenpro-4b.jpg

Şahsen kullandığım lakin söylenenler kadar memnun olmadığım bir kulaklık. İlk gözünüze her şey çok güzel gözüküyor renkler, kulaklığın görünüşü, üretici firmanın ismi... Biraz kullandıktan sonra kulaklıktaki kumaşlar yırtılmaya başlıyor ve güzel gözükmüyor. Kafanıza taktıktan sadece 2-3 saat sonra ağrımaya başlıyor başınız. Ve bu durum gerçekten beni rahatsız ediyordu. Şimdi aşağıda gösterdiğim kısım plastik. Yani oraya herhangi oluşacak bir darbede zarar görebilir (Kablolar da dahil.). Ses ve mikrofon kalitesine saygım sonsuz. Gerçekten iyi iş çıkarıyor. Ama bana sorarsanız size önereceğim bir kulaklık değil. Size önerim Logitech G930 veya G933'ten yanadır.Eki Görüntüle 303627
v2 ile orası plastikten metale dönmemiş miydi ? Yanlış mi biliyorum yoksa

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı