Razer Kraken TE alınır mı?

Bütçe
400-450

yakisikli

Hectopat
Daha fazla  
Hemen hemen çoğu türde oyunu oynarım, ama FPS oyunlarında da ses kalitesi benim için önemli. Ayrıca müzik dinleyen ve film de izlerim. Razer Kraken T.E.'yi daha önce internet kafelerde bir iki kez kullanmıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım. Bu aralar kullandığım kulak içi kulaklığım da beni aşırı derecede rahatsız ediyordu ve ben de bu yüzden yeni bir kulaklık alma kararı aldım. Kraken T.E. her ne kadar bilinen bir model olsa da kafamda şöyle sorular var;
1-Uzun süreli kullanımda başarılı mı?(1-2 yıl)
2-Kulaklıkla ilgili bildiğiniz herhangi bir kronik sorun vs. var mı?
3-Teknik servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
Not: Eğer alınmaz derseniz bütçem 400-450 TL civarı, başka önerilerde de bulunabilirsiniz.

Hemen hemen çoğu türde oyunu oynarım, ama FPS oyunlarında da ses kalitesi benim için önemli. Ayrıca müzik dinleyen ve film de izlerim. Razer Kraken t. E.'yi daha önce internet kafelerde bir iki kez kullanmıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım. Bu aralar kullandığım kulak içi kulaklığım da beni aşırı derecede rahatsız ediyordu ve ben de bu yüzden yeni bir kulaklık alma kararı aldım. Kraken t. E. Her ne kadar bilinen bir model olsa da kafamda şöyle sorular var;
1-uzun süreli kullanımda başarılı mı?(1-2 yıl)
2-kulaklıkla ilgili bildiğiniz herhangi bir kronik sorun vs. var mı?
3-teknik servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
Not: Eğer alınmaz derseniz bütçem 400-450 TL civarı, başka önerilerde de bulunabilirsiniz.

Alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı