Razer Kraken TE'de THX modunu açtığımda sesler çok derinden geliyor

Afşin Sarı

Hectopat
Bugün elime ulaşan kulaklığı denedim ve THX modunu açtığımda gerçekten seslerin garipleştiğini hissettim acaba bu normal midir yoksa Synapse üzerinden bir ayarı var mıdır?

7.1 ile THX arasında çok bir fark var mı çünkü ben çok anlayamadım hatta 7.1'in daha güzel geldiğini fark ettim.

Bir de kutunun içinden çıkan THX spatial Audio programı için olan kodu yazığımda kod geçerli değil diyor sizce İtopya ile iletişime geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün elime ulaşan kulaklığı denedim ve THX modunu açtığımda gerçekten seslerin garipleştiğini hissettim acaba bu normal midir yoksa Synapse üzerinden bir ayarı var mıdır?

7.1 ile THX arasında çok bir fark var mı çünkü ben çok anlayamadım hatta 7.1'in daha güzel geldiğini fark ettim.

Bir de kutunun içinden çıkan THX spatial Audio programı için olan kodu yazığımda kod geçerli değil diyor sizce İtopya ile iletişime geçmeli miyim?

THX olayı o sesin uzaklığını veya yakınlığını daha iyi fark etmek için ses kalitesini bozuyor ama yararları da var tercih meselesi.

THX film ve müzikte sesi bozar. Oyunda da bir nebze bozmakla birlikte ses kasmada işe yarar. Tabi bazı oyunlar stereo tabanlı olduğundan onlarda her türlü sanal surroundı kapatmak daha iyi.

Kulaklik deneyimlerinizi paylasir misini? Ses acisindan falan nasıl?

Hocam daha bugün geldi o yüzden çok yararı olur mu bilemem ama ilk deneyimimi paylaşayım.
Kulaklık genel anlamda iyi ama bana biraz ağır geldi o sizin hassasiyetinize kalmış ve THX modu için ben çok heyecanlanmıştım ama sesi gerçekten bana çok bozuk geldi ve biraz hayal kırıklığına uğradım o yüzden bir yerde test edebilme imkanınız varsa kesinlikle bir bakın onun dışında her şey güzel gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı