Razer Kraken/Thresher Tournament Edition vs Corsair H60 Pro

Ytweny

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi bu üç kulaklık arasında kaldım. Genellikle oyun ve müzik odaklı kullanacağım. Rekabetçi oyunlarda ses kasma gibi bir isteğim yok, single player oyun oynuyorum. Ses kalitesi atmosferi iyi yansıtsın yeterli.

Kraken TE şuan itopyada 450 tl. Corsair h serilerinin sesi iyi ancak konforu gerçekten kötü deniyor.Razer serilerinde ise ped'leri hızlı aşınıyor ve FusionGel dedikleri özel soğutmalı ped bulması zor.TE modeli öneriliyor ama ağırlığı diğer kulaklıklara göre fazla şunuda söyliyim normalde tournament edition asıl modelinin özelliklerini kısarak cıkarılmış modellerdir ancak kraken te'nin çok iyi olduğunu müziklerde basslar falan cok iyi deniyor ancak yazılım programı gerçekten çok kötü ve kontrolü zor diye okumuştum synapse.Corsair hs50 kullanmıştım kulaklığın içinde küçük bir çıkıntı var ve beni o kadar rahatsız etmiştiki hemen geri iade ettim 3.gününde dayanamadım.Çıkabiliceğin fiyat bandını söylersen daha net şekilde öneriler verebilriiz tabiiki.
NOT: Müzik dediğin anda steel series'ten uzak durmanı öneririm.mükemmel konforlular , rezalet müzik performanslılar.

Kraken TE şuan itopyada 450 tl. Corsair h serilerinin sesi iyi ancak konforu gerçekten kötü deniyor.Razer serilerinde ise ped'leri hızlı aşınıyor ve FusionGel dedikleri özel soğutmalı ped bulması zor.TE modeli öneriliyor ama ağırlığı diğer kulaklıklara göre fazla şunuda söyliyim normalde tournament edition asıl modelinin özelliklerini kısarak cıkarılmış modellerdir ancak kraken te'nin çok iyi olduğunu müziklerde basslar falan cok iyi deniyor ancak yazılım programı gerçekten çok kötü ve kontrolü zor diye okumuştum synapse.Corsair hs50 kullanmıştım kulaklığın içinde küçük bir çıkıntı var ve beni o kadar rahatsız etmiştiki hemen geri iade ettim 3.gününde dayanamadım.Çıkabiliceğin fiyat bandını söylersen daha net şekilde öneriler verebilriiz tabiiki.
NOT: Müzik dediğin anda steel series'ten uzak durmanı öneririm.mükemmel konforlular , rezalet müzik performanslılar.

Maksimum 700 TL.

Ben iki kulaklık arasında kalmıştım , cloud alpha ve mh751.Mh751 almaya karar verdim ancak stokları bitmiş ve birdaha ki ay gelicek o yüzden beklemedeyim şuan. kulaklık alırken aldığın kulaklık kadar ses kartında önemli kulaklığını besliyebilir mi vs. bunu da dxdiag yazıp ses kısmından yonga setine bakıp öğrenebilirsin eğer iyi bir yonga seti veya güncel bir anakartın varsa ses kartsız modellere yönelebilirsin. Cloud alpha ses kartın iyi ise iyi bir tercih ancak biraz ağır diyorlar 320 g mikrofonsuz.mh751 ise 290 seyrinde ve dışardada kullanmaya müsait ancak bass konusunda bir cloud değilmiş.Ben mh751 bekliyorum sana da önerim bu yönde.Ses kartın kötüyse de 70 tl pahalı olan mh752 modeli önerim.

Kafa yapınız çok önemli ben HS60 önermicem kafa ağrıttırıyor. Tournament Edition öneririm.
Void Pro RGB ya da Hyper Cloud 2 alın hem şuan İtopya içerisinde feci indirim var.

Ses kartı iyi değilse Cooler Master MH752 en iyi tercihlerden bu bütçede arkadaşın anlattığı gibi.
Ses kartım iyi ve bass istiyorum derseniz Hyperx Cloud Alpha alınabilir.

Cloud 2 eski bir modeldir ve 7.1 karti 2 yil kullanmam sonucu yorumum rezil birsey.Bana hak veren arkadasin yorumuna hak veriyorum mh751/2

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı