Razer Kraken Tournament Edition 500'e alınır mı?

strigoi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Ses kasmak önceliğim değil. Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum ve müzik dinliyorum. Dışarıya fazla ses vermemesi de lazım. Razer Kraken fiyatıyla çok uygun duruyor, değer mi acaba? 6 senedir bu kulaklığı kullanıyorum, Kraken'e geçtiğimde büyük bir farklılık yaşar mıyım?

Ben kullanıyorum, müzik için alınacak bir kulaklık değil bana göre. Cloud 2 aldım bundan sonra o çok daha iyi. Hem oyunlarda hem müziklerde. Benim için artı yönleri rahat olması ve mikrofonunun çok iyi olması.
Teşekkürler ama Cloud II bütçemi aşıyor bayağı ya. 500'ü zar zor verebilirim en uygunu da bu gibi göründü bana. Kulaktıktan müzik olarak üst düzey bir beklentim yok zaten, orta derecede olması bana yeterli.

Ben kullanıyorum, müzik için alınacak bir kulaklık değil bana göre. Cloud 2 aldım bundan sonra o çok daha iyi. Hem oyunlarda hem müziklerde. Benim için artı yönleri rahat olması ve mikrofonunun çok iyi olması.
Cloud II'nin mikrofonu nasıl iyi hocam ? Ben hiç memnun kalmadım az önce kutuladım iade edeceğim.

500TL alınabilir THX efsane birşey Cloud 2 de THX kurdum film actım ve sinema moduna aldım. Kendimi sinemada hissettim. THX TE versiyonuna ücretsiz zaten. Mikrofon, Bass, Tiz konularında birşey diyemiyorum denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı