Razer Kraken Tournament Edition 7.1 Surround sound ve THX spatial hoparlörleri kullanılmıyor

YukiBurka

Hectopat
7.1 Surround sound ve THX spatial hoparlörlerini kullanamıyorum seçince ses gelmiyor PC donuyor ve bass sesi geliyor.

Dosya Ekleri

• razer4.png
    razer4.png
    77,8 KB · Görüntüleme: 204
  • razer3.png
    razer3.png
    74,3 KB · Görüntüleme: 215
  • razer2.png
    razer2.png
    181,9 KB · Görüntüleme: 232
  • razer1.png
    razer1.png
    107,3 KB · Görüntüleme: 249
Sanırım CSGO gibi oyunlarda oluyor. Orada csgo kutucugu cıkıyor ve THX Competitive diye bir seçenek daha ekleniyor. Ama bunları kafana takma, THX acınca sesler boğuklaşıyor, gerek yok kullanmana. Stereo ile çok iyi ses kasılıyor. Bende var aynı kulaklık.
Ayarlarını falan atabilir misin? Varsayılan aygıt falan DC'de hangilerini kullanıyorsun Razer Synapse'dekileri falan?
Synapse'ı kullanmıyorum, bir işe yaramıyor. Stereo'su ile çok iyi ses kasılıyor ve thx açınca sesler boğuklaşıyor zaten. EQ ayarları yapınca veya yapmayınca bir şey değişmiyor, müzik kalitesi ve basslar her türlü iyi.
Sağ alttaki ses simgesine tıklayınca açılan yerde 'Hoparlör (THX Spetial - Synapse)' seçili.

Son düzenleme:
Üçüncü fotoğraftaki yazılımı kullanmayacaksınız onu silin gerek yok ona o anakartın ses kartından faydalanır yani ses kartı olmayanlar için. Sizde ses kartı var, Synapse üzerinden 4. fotoğraftaki gibi kullanmalısınız THX'i.

Üçüncü fotoğraftaki yazılımı kullanmayacaksınız onu silin gerek yok ona o anakartın ses kartından faydalanır yani ses kartı olmayanlar için. Sizde ses kartı var, Synapse üzerinden 4. fotoğraftaki gibi kullanmalısınız THX'i.

Razer THX Synapse'yi kullanamıyorum ses gelmiyor ondan.

Son düzenleme:
Razer THX Synapse'yi kullanamıyorum ses gelmiyor ondan.
Razer desteğe yazabilirsin ancak çok fazla uğraştırıyorlar bilmediklerinden. Razer Hame'den ses geliyorsa o şekil kullanın. Bahsettiğim yazılımı kaldırın, Synapse'yi de kaldırıp yeniden başlatıp tekrar kurup deneyin, ek olarak ses kartındaki Game/Chat dengesini sonuna kadar Game kısmına alın.

Razer desteğe yazabilirsin ancak çok fazla uğraştırıyorlar bilmediklerinden. Razer Hame'den ses geliyorsa o şekil kullanın. Bahsettiğim yazılımı kaldırın, Synapse'yi de kaldırıp yeniden başlatıp tekrar kurup deneyin, ek olarak ses kartındaki Game/Chat dengesini sonuna kadar Game kısmına alın.

Game'den ses geliyor ama THX spatial-Synapse'yi neden kullanamıyorum ki ve ses farkı var mıdır ikisi arasında

Geri
Yukarı