Razer Kraken Tournament Edition Alınır mı?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Razer Kraken Tournament Edition şu anda itopya'da 480 lira gibi bir fiyata satılıyor. Almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumları korkuttu diyebilirim. Sizce bu fiyata bu kulaklık alınır mı?

Hocalar bu kulaklık şu an 500 TL'ye satılıyor sizce alınır mı? Blackshark V2 çok daha iyidir kesinlikle fakat 500 TL daha veremem onun için. Dolayısıyla 500 TL bandında bu kulaklıkiyi midir?@ultragenerall @TunahanKaraca

Bende Kraken Ultimate var öyle pek de bir numarası yok yani basları falan güzel film izlemeye müzik dinlemeye gelir ama ben FPS oyununda EQ ayarı yapmama rağmen istediğim verimi alamadım üründen.

Zaten 500 TL'ye o kadar güzeli yoktu bence iyi olmuş hayırlı olsun şimdiden.
Teşekkürler.
Bende Kraken Ultimate var öyle pek de bir numarası yok yani basları falan güzel film izlemeye müzik dinlemeye gelir ama ben FPS oyununda EQ ayarı yapmama rağmen istediğim verimi alamadım üründen.
Kraken ultimate yi ilk gördüğüm de en iyi kulaklığı bu herhalde vs. demiştim ama sizin tecrübelerinize göre bir olayı yok galiba

Kulaklık hakkında deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Oyun konusunda özellikle pubg için YouTube incelemelerinde övmüşler. Çok incelemesini bulamadım diğer oyunlarda nasıl (cs valorant vs)
Bir de müzik performansını merak ediyorum.
Bir de THX özelliğini aktif etmemiz için programını satın almamız gerekiyor mu?

Kulaklık hakkında deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Oyun konusunda özellikle PUBG için YouTube incelemelerinde övmüşler. Çok incelemesini bulamadım diğer oyunlarda nasıl (CS Valorant vs)
Bir de müzik performansını merak ediyorum.
Bir de THX özelliğini aktif etmemiz için programını satın almamız gerekiyor mu?

Program ücretsiz diye biliyorum eskiden mezarcı kullanıyordu müzik performansı bir müzik kulaklığına göre tabii ki de sönük kalır ama az çok tatmin eder diye düşünüyorum ama 50 mm hoperlörleri sayesinde çok yüksek ses verir.

Geri
Yukarı