Razer Kraken Tournament Edition Alınır mı?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Razer Kraken Tournament Edition şu anda itopya'da 480 lira gibi bir fiyata satılıyor. Almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumları korkuttu diyebilirim. Sizce bu fiyata bu kulaklık alınır mı?

853tl falan vermeyin bu kulaklığa, tamam müzik dinlerken güzel fena değil memnun ediyor ama oyun oynarken o basslardan kurtulamıyorsunuz :)) Bende kullanıyorum bu kulaklığı ama ses kasma konusu gerçekten problem olabiliyor. 7.1 benim hoşuma gitti oyunlarda gerçekten işime yarıyor ama yine söylüyorum basslardan kurtulamıyorsun bir şekilde ve sesler karışıyor birbirine gibi. Mh650 önerdiler bana belki ona bakabilirsiniz. Aramızda mh 650 ve razer kraken te kullanmış birisi varsa kıyaslasın bizim için :)) Bu arada arkadaş bassları yetersiz mi bulmuş bilmiyorum ama bence bu kulaklıkta gereksiz saçma bir bass var.
@Bertug Tosun

Selam dostlar. kulaklığı bi kaç ay önce trendyoldan indirimle aldım. her şey süper gidiyordu. ta ki bilgisayarıma format atana kadar. malumunuz kulaklığın kendine has ses kartı var. kartın üzerinde oyun ve chat seslerini birbirinden ayırmanızı sağlayan bir tuş bulunuyor. ses ayarlarında varsayılan ses aygıtım THX Spatial - Synapse olarak seçili. ses ayarlarında oyunların ve tarayıcının seslerini kulaklığın Razer Audio Controller - Game kısmına, discordu da Razer Audio Controller - Chat kısmına atıyorum. discord ayarlarından da ses çıkışını Razer Audio Controller - Chat olarak ayarlıyorum. (bu arada kulaklığa discord tarafından da sertifika verilmiş.) ancak discorddan gelen sesleri ses kartından chat bölümüne geçmeme rağmen alamıyorum. ses ayarlarında discordda chat seçili olmasına rağmen discordun kendi ayarlarından game çıkışını seçip ses kartından da game'e geçince ses geliyor. ayarları deüiştiriyorum bilgisayarı kapatıp açıyorum bazen düzeliyor. ama çoğu zaman düzelmiyor. var mıdır bu sorunu yaşayan? durduk yere şimdi tekrar format atmak istemiyorum böyle saçma bir sebep yüzünden. :(

@UltraGenerall Hocam merhaba, ben bu kulaklığı kullanırken benzer bazı sıkıntılar yaşadım ve şu videoda bahsedildiği şekilde bir çok sorunum çözüldü. Videoda bahsettiği gibi tamamen silin ve sonra yeniden takın pc'ye kursun, belki çözüm olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@UltraGenerall hocam merhaba, ben bu kulaklığı kullanırken benzer bazı sıkıntılar yaşadım ve şu videoda bahsedildiği şekilde birçok sorunum çözüldü. Videoda bahsettiği gibi tamamen silin ve sonra yeniden takın PC'ye kursun, belki çözüm olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklıktan memnun musunuz?

Merhaba,
Arkadaşım siz ne yaptınız, aldınız mı veya tam bilgi edindiniz mi acaba?
Ben de Razer Kraken 7.1 Chroma'dan sonra Razer'ın birkaç kulaklık modeli arasında kararsız kaldım. Bilgi arayışı içindeyim.

Hayır daha almadım veya bir kararı tam veremedim her yerden bir kulaklık var bazen diyorum Arctis 5 mi alsam Razer Kraken mi bazen diyorum Razer nari Ultimate mi alsam Arctis 7 mi kafam çok karışık.

Ben Razer Blackshark V2 kullanıyorum düşünecek olursanız sorularınızı cevaplayabilirim.
Evet onu bir forumda duydum
Cloud 2 hepsini tokatlar.

Evet o da iyi bir seçim olabilir ancak Alpha s i tercih ederim.
Merhaba,
Arkadaşım siz ne yaptınız, aldınız mı veya tam bilgi edindiniz mi acaba?
Ben de Razer Kraken 7.1 Chroma'dan sonra Razer'ın birkaç kulaklık modeli arasında kararsız kaldım. Bilgi arayışı içindeyim.

Chroma alınmaz normal düz 7.1 kulaklık gibi bana göre.

Son düzenleme:
Hayır daha almadım veya bir kararı tam veremedim her yerden bir kulaklık var bazen diyorum Arctis 5 mi alsam Razer Kraken mi bazen diyorum Razer nari Ultimate mi alsam Arctis 7 mi kafam çok karışık.
Ben de dün sabah köründen akşama kadar araştırdım ve sonunda karar verdim.
Razer Kraken Tournament Edition THX (Yeşil) alıyorum.
Ben Razer Blackshark V2 kullanıyorum düşünecek olursanız sorularınızı cevaplayabilirim.
Teşekkür ederim.

Cloud 2 hepsini tokatlar.
Fazla uçma istersen, onun da eksi yönü ve tokatlayan modeller var.
Chroma alınmaz normal düz 7.1 kulaklık gibi bana göre.
Chroma alacağım demedim, daha önce kullandım dedim :)
Ayrıca Chroma da gayet iyi bir kulaklık öyle ki, kırmasaydım bozulana kadar kullanacaktım.
Sesi, Bassı, mikrofonu ve 7.1 ile Synapse yazılımı muhteşem, bir insanın daha ne beklentin ne olabilir ki?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı