Razer Kraken Tournament Edition kalitesini hissedemiyorum

YukiBurka

Hectopat
Kulaklığı aldım. Synaps yazılımını kurdum, az çok ayarını yaptım ama nedense hala kalitesini hissedemiyorum. Chat Game 7.1 ses aygıtları gözüküyor PC'de sanki doğru yerde doğru olanı kullanamıyorum. Oyun oynarken chati kullanıyı gibiyim kullanan birisi yardımcı olursa detaylı bir şekilde çok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı aldım. Synaps yazılımını kurdum, az çok ayarını yaptım ama nedense hala kalitesini hissedemiyorum. Chat Game 7.1 ses aygıtları gözüküyor PC'de sanki doğru yerde doğru olanı kullanamıyorum. Oyun oynarken chati kullanıyı gibiyim kullanan birisi yardımcı olursa detaylı bir şekilde çok müteşekkir olurum.

Ses kartınız kötü olabilir.

@Terminator_3420 kulaklıgın kendi ses kartı var
Synaps yazılımı boş, bir işe yaramıyor. THX açınca zaten sesler boğuklaşıyor, stereo'su cok iyi ama, cok iyi ses kasılıyor. EQ ayarları da bir işe yaramıyor.

4 tane farklı hoparlörü var hangisini varsayılan yapacağım hangisini DC'de kullanacağım çözemiyorum karışıklığı orada ve hoparlörlerin sadece Game olanını kullanabildim dişerlerinde ses alamıyorum kullanan biri varsa lütfen yardımcı olsun Facebook falan vereyim fotoğraf atayım.
Ses kartınız kötü olabilir.

Gamrpower Medusa kullanıyordum daha önce sesi daha kötü ondan bir de zaten ses kartı kendiliğinden geliyor anakartla alakası yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı