Razer Kraken Tournament Edition sağ kulaklık hışırtı sesi

gwynora

Hectopat
Daha fazla  
2 - 2.5 ay önce aldığım Razer Kraken Tournament Edition kulaklığımı ayarlarını yapıp gayet güzel bir şekilde kullanıyordum. Son 1 haftadır Metin2 oynuyorum ve bir haritadaki şarkıda fark ettiğim üzere kulaklığın sağ tarafında tiz seslerde minik bir ses geliyor ama tam olarak cızırtı da değil ses patlaması gibi. Daha sonra aynı olayı bir şarkıda da yaşadım hatta buraya bırakayım onu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0.02 - 0.10 arasında sürekli o minik ses patlaması oluyor yine neyse deyip çok kafaya takmamıştım ama bugün sağ kulaklığımda 3-4 saniye süren bir hışırtı oldu ve azalarak kayboldu. Bu normal bir hışırtı değildi yani kablo yüzünden olanlar gibi değildi hatta bir video açık kaldı sandım öyle garip bir sesti. Kabloda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum kablonun jak girişi ve birkaç yeriyle biraz oynadım ve hiçbir şekilde cızırtı gelmedi. Razer Kraken Tournament edition kendi ses kartı ile beraber geliyor ondan mı acaba hiç bilmiyorum. Sizin fikriniz nedir?

Garantiye göndermenizi öneririm. Detaylı açıklama yazın eğer yedek kulaklığınız varsa.
İnternette gördüğüm kadarıyla Razer'ın garanti servisine hometech bakıyormuş ve kimse memnun değil. Gönderip geri alamayan veya bunu yapamayız deyip geri gönderilenler olmuş. O yüzden riske girmeli miyim bilmiyorum. Bu firmayla daha önce bir garanti işi yaşadın mı? Yaşadıysan yorumlarını merak ediyorum.

Hometech değil Arena bilgisayar bakıyor. Benim tek yaşadığım sıkıntı değişim istediğim halde iade yapmalarıydı ama garanti konusunda ben sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı