Razer Kraken Tournament Edition Tüm Ayarlar

Hocam memnun musunuz hala Cloud 2'den, ben hala satamadım Razer'i kutusunda duruyor 6 aydır. Siz hangi siteden satabildiniz? Bende satıp Cloud 2 almayı düşünüyorum.

Memnunum hocam hem de baya. Hyperx yapmış bu işi. Arctis 7 Wireless da aldım denedim ama tat vermedi, Cloud 2'den daha iyi kulaklık bulamıyorum. Ben satalı çok oldu Razer'ı.

Memnunum hocam hem de bayağı. HyperX yapmış bu işi. Arctis 7 Wireless'da aldım denedim ama tat vermedi, Cloud 2'den daha iyi kulaklık bulamıyorum. Ben SATA'lı çok oldu Razer'ı.

Anladım hocam hayırlı olsun, acaba hangi siteden satmıştınız, ben 6 aydır elden çıkaramadım, kutusunda duruyor öyle bir tavsiyeniz var mı?

Anladım hocam hayırlı olsun, acaba hangi siteden satmıştınız, ben 6 aydır elden çıkaramadım, kutusunda duruyor öyle bir tavsiyeniz var mı?

Ben sahibinden 2. el ama kapalı kutu olarak almıştım. Site farketmez en ucuza satanı alın geçin hocam.

Ben sahibinden 2. el ama kapalı kutu olarak almıştım. Site fark etmez en ucuza satanı alın geçin hocam.

Sağ olun ama sanırım yanlış anladınız şu an bende Razer Kraken t. E var. Bunu 6 aydır satamadım Letgo’da, bir de sahibinden’den deneyeyim.Ne kadara satmıştınız Razeri?Meşgul ediyorum ama kusura bakmayın.

Sağ olun ama sanırım yanlış anladınız şu an bende Razer Kraken t. E var. Bunu 6 aydır satamadım Letgo’da, bir de sahibinden’den deneyeyim.Ne kadara satmıştınız Razeri?Meşgul ediyorum ama kusura bakmayın.

550 TL'ye satmıştım ama ben 1 hafta kullanıp kutusuna kaldırmıştım, Donanım Haber 2 el kısmından satışını yaptım.

550 TL'ye satmıştım ama ben 1 hafta kullanıp kutusuna kaldırmıştım, donanım haber 2 el kısmından satışını yaptım.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum bende satışa koydum donanımhabere, sadece 1 ay kullandım, kutusunda duruyor bu, onun yerine dandik kulaklıkla oyun oynadım 6 ay, fiyat olarak 620 TL olarak koydum. Fazla mı sizce?

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum bende satışa koydum donanımhabere, sadece 1 ay kullandım, kutusunda duruyor bu, onun yerine dandik kulaklıkla oyun oynadım 6 ay, fiyat olarak 620 TL olarak koydum. Fazla mı sizce?

Bence fazla olmuş talep olmaz, 500 550 TL'den falan gider ancak.

Bence fazla olmuş talep olmaz, 500 550 TL'den falan gider ancak.

Evet dediginiz gibi biraz aşırıya kaçtım :D.
Evet dediginiz gibi biraz aşırıya kaçtım :D.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum, alıcı çıktı ama telefon performansını merak ediyor, siz denemiş miydiniz nasıl performansı, telefona uyuyor mu? Bende iPhone 7 olduğu için deneyemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı