Razer Kraken Tournament Edition vs Cooler Master MH752vs

ramazan5454

Hectopat
Yer
sakarya
Daha fazla  
Meslek
elektronik
Razer Kraken Tournament Edition ve Cooler Master kulaklık MH752 bu 2 kulaklık arasın da kaldım. Hangi kulaklığı tercih edersiniz. Razer Kraken bir de V2 var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hayırlı geceler

Ben Razer Kraken Tournament Edition kullanıcısıyım yaklaşık 3 yıl oluyor kullanalı. Şahsen en büyük sıkıntım kafamı ezmesi. Sanırsam diğer kulaklıklara göre bir tık daha ağır o yüzden daha fazla ezme sıkıntısı olabiliyor (rraeneenin kafa ezilmesinden bahsediyorum) bence kafa bandı lastikli ya da ne deniyorsa öyle bir kulaklık almanı tavsiye ederim. Ses kalitesi çok iyi fakat müzikde aynısını söyleyemiyeceğim, kulaklık tam olarak oyun için üretilmiş diyebilirim. Ama kafa ezilmesini önemsemiyorsan eğer Razer'ı önerebilirim Cooler Master'ı kullanmadım fakat Razer'ı almanı tercih ederim. Muhtemelen arasında büyük bir fark vardır yine de iyi bir araştırma yap V2 modelini kullanmadım onu bilmiyorum maalesef.

Ben Razer Kraken Tournament Edition kullanıcısıyım yaklaşık 3 yıl oluyor kullanalı. Şahsen en büyük sıkıntım kafamı ezmesi. Sanırsam diğer kulaklıklara göre bir tık daha ağır o yüzden daha fazla ezme sıkıntısı olabiliyor (rraeneenin kafa ezilmesinden bahsediyorum) bence kafa bandı lastikli ya da ne deniyorsa öyle bir kulaklık almanı tavsiye ederim. Ses kalitesi çok iyi fakat müzikde aynısını söyleyemiyeceğim, kulaklık tam olarak oyun için üretilmiş diyebilirim. Ama kafa ezilmesini önemsemiyorsan eğer Razer'ı önerebilirim Cooler Master'ı kullanmadım fakat Razer'ı almanı tercih ederim. Muhtemelen arasında büyük bir fark vardır yine de iyi bir araştırma yap V2 modelini kullanmadım onu bilmiyorum maalesef.

Hocam dediğiniz gibi TE modeli ses kalitesinin daha iyi olması ve sürücü çapının daha büyük olmasına karşın biraz kaba ve ağır. Razer'in diğer kulaklıklarına bakmanızı öneririm.

Hocam dediğiniz gibi TE modeli ses kalitesinin daha iyi olması ve sürücü çapının daha büyük olmasına karşın biraz kaba ve ağır. Razer'in diğer kulaklıklarına bakmanızı öneririm.

tabi eğer bütce yüksekse daha iyilerini öneririm ama kapa gözükmesi vs görecelidir.

tabi eğer bütce yüksekse daha iyilerini öneririm ama kapa gözükmesi vs görecelidir.
Tavsiyede bulabilirsin. Bluetooth kulaklik tercih etmiyorum onun dışında olabilir

Birde bunların arasındaki fark nedir. Fiyatları bazılarının çok yüksek

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-28-08-16-22-901_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-28-08-16-22-901_com.android.chrome.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2022-11-28-08-16-15-679_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-28-08-16-15-679_com.android.chrome.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2022-11-28-08-16-22-901_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-28-08-16-22-901_com.android.chrome.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 15
Renkler ve kontrolcü sanırım. Bazılarında kontrolcü yok. Bu arada kontrolcü kısmı ses kartı görevi de görüyor.

Renkler ve kontrolcü sanırım. Bazılarında kontrolcü yok. Bu arada kontrolcü kısmı ses kartı görevi de görüyor.

Kanka o direk ses kartı kontrolcü değil. Sinema salondalarında kullanılan THX ses teknolojisi ile yapılmış yani harbi iyi bir ses kartı.

Tavsiyede bulabilirsin. Bluetooth kulaklik tercih etmiyorum onun dışında olabilir

Birde bunların arasındaki fark nedir. Fiyatları bazılarının çok yüksek
sadece renk başka birşey değil. önerim eğer bütceniz el veriyorsa ses kartlı versiyonunu almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı