Razer Kraken USB alınır mı?

Veysel35

Hectopat
Arkadaşlar piyasayı çok araştırdım. Kulaklıklar çok pahalı. Uygun olanların da sıkıntılı olanları var. Kuponla 200'e kadar düşen hiç kullanılmamış Razer Kraken USB buldum. 1 2 sene önce arkadaşıma 2.el almıştım. Sesi çok iyiydi. Kablosu konuya eklediğim fotolar gibi yeşil değil siyahtı ama o da Razer Kraken USB idi. 1.sorum malum alınır mıydı? 2.sorum ise bu kulaklık orijinal değil mi? Yani USB yeşil olunca yanlış bir durum mu var diye sormak istedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20210114_092900.jpg
    IMG_20210114_092900.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20210114_092848.jpg
    IMG_20210114_092848.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
USB Razer ürünlerinde genelde yeşil, almadan önce ses testi yapın. Bildiğim kadarıyla bass ağırlıklı bir kulaklıktı, fiyatı 200TL ve temiz ise, alınabilir şahsen. Eski ama güzel ürün.

İkinci el hijyen ürünü almanızı tavsiye etmem. Kullanılmadığı kesin değil. Ayrıca yeşil USB ucu Razer'ın kullandığı bir tasarım. Yani büyük ihtimalle orijinal. Tam bütçenizi söyleyin, @Samotne Ciasteczka size güzel öneriler yapacaktır.

Hocam kullanmadığını söyledi. Hediye gelmiş. Ben de hijyene dikkat ediyorum geldiğinde sileceğim zaten. Kulaklık ilgili bilginiz varsa yorum yapabilir misiniz? Bir de fiyat aralığı olarak 250 zorlasak 300.
USB Razer ürünlerinde genelde yeşil, almadan önce ses testi yapın. Bildiğim kadarıyla bass ağırlıklı bir kulaklıktı, fiyatı 200TL ve temiz ise, alınabilir şahsen. Eski ama güzel ürün.
Dolap uygulamasından alacağım. İnceleme anca video ile olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı