Razer Kraken vs Platronic Gamecom 780 vs Steelseries Siberia v2?

NeoksiT

Kilopat
Daha fazla  
Çok kararsız kaldım. Ne yapıcağımı şaşırdım diyebilirim. Razer Kraken - Platronic Gamecom 780 - Steelseries Siberia v2 ( Ses Kartlı ). Surround özelliği benim için önemli. Ses kasma olsun ortamı hissetmek olsun. Uzun süre kullanımda rahat ve terletmeyen, müzik dinlerken de kalitesini hissettiren bir kulaklık arıyorum. Sizce hangisini almalıyım ve neden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli ses kartı varsa Kraken veya ses kartsız Siberia V2. Harici ses kartı yoksa ve anakart giriş seviyesi ses yongasına sahipse GameCom 780 veya Siberia V2 ses kartlı. Seçim senin.
Uzun süre kullanımda rahat ve terletmeyen, müzik dinlerken de kalitesini hissettiren bir kulaklık arıyorum.
Müzik için Siberia kulaklıklar daha uygun diyebilirim.

Ben de siberia v2 var gayet memnunum. Özellikle müzik dinlemenin zevki ayrı, oyun oynarken ses konusunda çok yardımcı oluyor özellikle içinde gelen hazır profiller gerçekten fark ettiriyor yani oyun, müzik, film, custom modları arasında geçiş yaptığın zaman farkı daha rahat anlayabilirsin,aynı zamanda çok dayanıklı bu tabiki önemli bir artı. Yalnız bildiğim kadarıyla V3 çıktı amazonda 80$ ekstra gümrük vergisi ödemen gerekmez tahminimce oradan da alabilirsin teknosa da 600 lira olduğunu göz önüne alırsak daha uygun gibi :) .

Siberia V2 ses kartlı denedim beğenmedim kimseye de tavsiye etmem o fiyata alinabilecek çok daha iyi kulaklıklar var. Logitech G430 oyun performansı inanılmaz ama müzikte aynı şeyi söyleyemicem ve kötü tasarlanmış kolay kırılan bi yapısı var. Şuan gözüm Razer Kraken Pro'da onu alıcam sağolun tavsiyeler için.

Evet Razer Kraken Pro'yu da denedim tasarımı ve malzemesi çok iyi denediklerimin en iyisi diyebilirim ama ses fazla boğuk ve bass yüksek o yüzden güzel bi ayar çekmek gerekiyor . Siberia v2 Ses Kartlı'dan her açıdan daha iyi ama Logitech G430'dan surround özelliği daha kötü ve ağrı yapıyor sözde uzun süre kullanım için özel üretilmiş kulaklık ama. Logitech G430 almak istiyorum ama ses seviyesi çok düşük , kolay kırılıyor ve sesi olduğundan daha tiz veriyor yani orjinal sesi alamıyorsunuz. Genelde kaliteli video,müzik ve oyunlarda bu sesteki olumsuzluklar fark edilmiyor. G430'u bu yanları dışında çok beğendim özellikle oyunlarda muazzam sizi oyunun içine sokuyor. Hafif olması ve bildiğim kadarıyla paraşüt kumaşından yapılma padleri olduğu için ne kadar takarsanız takın aşırı seste kullanmadığınız sürece ağrı yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı