Razer Kraken X 7.1 surround ses vermiyor

P R O F O U N D

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Lillehammer
Daha fazla  
Razer Kraken X kulaklığa sahibim.
Kulaklığın Razer Surround 7.1 driverı bilgisayarımda hoparlör (7.1 Surround Sound) adında bir ses aygıtı açtı ve Windows varsayılan ses aygıtı olarak onu seçip bilgisayarın kendi ses aygıtını da driverdan seçmemi istedi. Ses vermiyordu ses driverını oynadım sonra ses vermeye başladı ancak cızırtılı ses veriyor fakat öyle bir ses geliyor ki cızırtıdan bir şey anlayamıyorsunuz. Driverı kapatıp bilgisayarın kendi varsayılan ses aygıtı olan Hoparlör (Realtek High Definiation Audio) aygıtına aldığımda aynı kulaklıkla sorunsuz dinleyebiliyorum.

Anakartımda Realtek ALC1220 var ancak onun driverını bulamadım ben de Realtek ALC892 modelini destekleyen son çıkan R2.82 versiyonlu driverla onunla güncelledim işte o zaman bahsettiğim cızırtı gelmeye başladı fakat sonra benim sahip olduğum Realtek modelini desteklemediği için geri döndüm hiçbir değişiklik olmadı. Şu anki versiyonu 6.0.1.8619.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı