Razer Kraken X alınır mı?

Bütçe
400

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
Razer Kraken X modeli BİM Online üzerinde 600 TL'den %33 indirimle 400 TL oldu sizce bu fiyata alınır mı?

İtopya'da bayram indirimleri olacak blackshark V2 indirime girer büyük ihtimal 450TL olmuştu bir önceki indirimde bekleyin derim.

Hocam BİM'deki indirim de gidebilir ne yapayım yani BİM'deki indirim giderse alamam artık ve İtopya'da da 450 TL olmazsa kulaklıksız kalırım net bir şey söyleseniz veya indirim oranını uygulasanız ne olur acaba.
Kendim kullanıyorum. Çok memnunum. 400TL gibi bir fiyata da rakibi yok.

Bir sorum var kulaklık suni deri pedlerle üretilmiş bu pedler 2-3 saat kullanımda terleme yapar mı?

Bir sorum var kulaklık suni deri pedlerle üretilmiş bu pedler 2-3 saat kullanımda terleme yapar mı?
Yaşadığınız bölgede yüksek nem oranı yoksa yapmaz. Hele 2 saat içinde hiç yapmaz.

Antalya'da yaşamama rağmen 2-3 saat içinde terleme yapmıyordu ancak yüksek nemden dolayı derisi soyuldu.

Yaşadığınız bölgede yüksek nem oranı yoksa yapmaz. Hele 2 saat içinde hiç yapmaz.

Antalya'da yaşamama rağmen 2-3 saat içinde terleme yapmıyordu ancak yüksek nemden dolayı derisi soyuldu.
benim yaşadığım şehirde nem yok denilecek kadar az eğer öyleyse benim için biçilmiş kaftan
bu kulaklık

Bir sorum var şimdi bu kulaklığın kafa bandı kısmı dayanıksız ve kırılıyor diyorlar siz öyle bir şey yaşadınız mı veya dayanıklılığından şüphe duydunuz mu?

Bir sorum var şimdi bu kulaklığın kafa bandı kısmı dayanıksız ve kırılıyor diyorlar siz öyle bir şey yaşadınız mı veya dayanıklılığından şüphe duydunuz mu?
3 yıldır kullanıyorum hiç dayanıklılığından şüphe duyduğum falan olmadı 5-6 defa da düşürmüşümdür. Aksine kafa bandı kısmı çok kalın. Bu nedenle, kafası büyük olan kişilere baskı yapabilir diye düşünüyorum. Fiyatının 9-10 katı olan G933'ten daha sağlam diyebilirim.

Nereden duyuyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum zaten. Türkiye'deki forumlarda Razer'a karşı gereksiz bir önyargı var fakat gayet de kaliteli bir ekipman markasıdır. Türkiye'de de onbinlerce kullanıcısı vardır.

Geri
Yukarı