Razer Kraken X Lite 7.1 sesler boğuk çıkıyor

Realtek yazılımları sıkıntılı. Ben güncelleyince hiç bir şey gözükmüyordu sonra ne yaptıysam bir çok program deneyerek en azından ekolayzır gürültü dengeleme gibi sorunları çözmüştüm.

Biri Realtek yazılımını buradan deneyin demiş deneyin isterseniz doğru mu bilmiyorum.
Siz kulaklık hakkında bilgilisiniz sanırım ALC887 ile MH751 bir sorun oluşturur mu ? Yoksa aradaki farkı verip MH752 mi almalıyım.

Siz kulaklık hakkında bilgilisiniz sanırım ALC887 ile MH751 bir sorun oluşturur mu ? Yoksa aradaki farkı verip MH752 mi almalıyım.
Ses kartınız güncel anakart piyasalarında biraz düşük ancak bana kalırsa stereo alıp ileride kaliteli harici ses kartı alırsanız çok daha iyi olacaktır.
İyi bütçe varsa üst seviye karttır.

Ben bunu kurmadan önce silmem gereken şeyler var mı acaba?
Edit: Dolby Atmos'un EQ'suna baktım şimdi biraz daha istediğim seviyelere geldi. 42.50 liraya kıyıp onu alacam gibi.
hocam çözdünüzmü sorunu benimde bugün elime geldi oyunlarda iyi fakat dediğiniz gibi film,youtube gibi yerlerde acayip boğuk ve ufakda cızırtılı geliyor ne yapmalıyım

hocam sorunu çözdünüzmü kraken x console editionn bugün elime geldi aama bendede sizinki gibi bi sıkıntı var oyunlarda gayet iyi amm film,youtube gibi yerlerde boğuk ve azıcıkda cızırtılı veriyor sesi çözebildinizmi?

Geri
Yukarı