Razer Kraken X Lite alınır mı?

qibbel54

Hectopat
Daha fazla  
Razer Kraken X Lite almaya değer mi arkadaşlar sizce iyi midir? Şu an 250 fiyatına buldum alsam mı diyorum. Razer Kraken X'de alabilirim o da 330 TL ama önceliğim Lite sizce alınır mı Kraken X'le farkı çok var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende n11den 11.11 de Razer Kraken X aldım. Açıkçası çok kaliteli ama ben lite a güvenemedim. Neye göre lite kime göre. Ağırlıkları aynı özellikleri aynı. Ben alırken o 250 tl ye lite dediğiniz yeri de inceledim. Bence siz en iyisi lite tan v
az geçin indirimde ben Razer Krakenı 290 tl ye aldım. Kulaklıkla ilgili sorununuz olursa söylemekten çekinmeyin 😉

Hocam bende n11den 11.11 de Razer Kraken X aldım. Açıkçası çok kaliteli ama ben lite a güvenemedim. Neye göre lite kime göre. Ağırlıkları aynı özellikleri aynı. Ben alırken o 250 tl ye lite dediğiniz yeri de inceledim. Bence siz en iyisi lite tan v
az geçin indirimde ben Razer Krakenı 290 tl ye aldım. Kulaklıkla ilgili sorununuz olursa söylemekten çekinmeyin 😉
Razen Kraken X 7.1 ile Razer Kraken arasında kaldım hangisi daha iyi bir kulaklık biliyor musunuz ?

Hocam Razer Kraken X yazıyorsa o zaten 7.1 dir Razer Kraken dediğiniz hangi kraken serisi ? Razer Kraken Pro da olabilir Razer Kraken 7.1 V2 de olabilir.
Ama seçim yaparsanız Razer Kraken X idealdir.

dostum merhaba. Kraken X ile Kraken X lite arasında kaldım da. X'in mikrofon,ses duyarlılığı özellikle pubg gibi oyunlardaki ses işitselliği ile birlikte dc üzerinde konuşuyorken dışarıdan ses alıp almadığı hakkında bilgilendirme yapar mısın rica etsem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı