Razer Kraken X USB 7.1 alınır mı?

Micodex

Centipat
Daha fazla  
500-600TL arası bir bütçem var ve elimdeki yaklaşık 2 yıldır kullandığım Rampage kulaklığı dipses ve mikrofon sorunlarından dolayı değiştirmek istiyorum. Oyunlarda iyi ses kasmayı ve uzun saatler sonunda kulağımın çok ağrımamasını istiyorum. Türkiye'de çok incelemesi bulunmasa da bu fiyatlarda Razer Kraken X USB 7.1 buldum, yabancı kanalların videolarında fiyatına göre gayet iyi olduğu söyleniyordu. Forumlarda da bu kulaklık ile alakalı çok konu bulmayınca konu açmam gerektiğini düşündüm, eğer bu kulaklık hakkında fikir sahibiyiseniz veya daha iyi bir kulaklık önerisi yapabilecekseniz yanıtlarınız beni mutlu eder.

Razer Kraken uygun fiyata Razer sahibi olmak isteyenler için üretilmiş gibi. Corsair HS60 PRO güzel kulaklık. Onu alabilirsiniz.

İyi kulaklık fakat HS60 Pro daha iyi olur.

Razer Kraken uygun fiyata Razer sahibi olmak isteyenler için üretilmiş gibi. Corsair HS60 Pro güzel kulaklık. Onu alabilirsiniz.

Teşekkürler HS60 Pro'nun incelemelerine baktım mikrofon ve 7.1 kısmında sıkıntısı yokmuş, konfor bakımından bana nasıl bir deneyim sunar, uzun saatler kulağımda durduğunda kulakta ağrı yapar mı?

Teşekkürler HS60 Pro'nun incelemelerine baktım mikrofon ve 7.1 kısmında sıkıntısı yokmuş, konfor bakımından bana nasıl bir deneyim sunar, uzun saatler kulağımda durduğunda kulakta ağrı yapar mı?
Sanmıyorum ağrı yapacağını. Kaliteli bir malzemesi ve güzel bir kulak yastığı var. Yastığı deri olduğundan biraz terletme yapar ama bu kalite için değer.

Sanmıyorum ağrı yapacağını. Kaliteli bir malzemesi ve güzel bir kulak yastığı var. Yastığı deri olduğundan biraz terletme yapar ama bu kalite için değer.

Saolun, biraz fazla soru soruyorum kusura bakmayın ama bunun başka alternatifi var mıdır yoksa bu segmentte en iyisi bu mudur?

HS 60 olabilir iade kabul eden yerden alın derim üstten baskı yapmıyorsa eğer ağrıtmaz ama üst bandı çok rahat değilmiş gibi hissettiriyor nedense. Konfor önemliyse Kraken X yerine Blackshark V2X daha mantıklıdır ancak stereo kulaklık onu belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı