Razer Kraken Tournament Edition, Apple AUX to Type-C ile çalışmıyor

mertlev

Hectopat
Arkadaşlar şimdi iPad Pro cihazında sadece Apple'in kendi Type-C jak dönüştürücüsü çalışıyor.
İki farklı kulaklık denedim ikisi direk takınca çalışıyor ama Razer Kraken önce jak'ın yarısını sonra tamamını soktuğumda ancak çalışıyor direk takınca çalışmıyor.
Diyeceksiniz Kraken'in jakı bozuktur ama PC ya da jaklı bir telefona takıyorum sorunsuz çalışıyor.
Şimdi bu kulaklık 32 ohm empedansı var, dönüştürücüye taktığım diğer kulaklıklar 16 ohm empedansa sahip bununla ilgili mi acaba razeri dönüştürücüye direk takınca çalışmaması, kafam karıştı yardımcı olur musunuz?

Empedans ile alakalı olduğunu düşünmüyorum 32 çok yüksek bir değer değil.
iPad 5 cihazımda Razer Blackshark V2 dönüştürücüyle normal şekilde çalışıyor. İkisi de 32 ohm.
Adaptörün 75 ohm desteği var diye biliyorum.

Empedans ile alakalı olduğunu düşünmüyorum 32 çok yüksek bir değer değil.
iPad 5 cihazımda Razer BlackShark V2 dönüştürücüyle normal şekilde çalışıyor. İkisi de 32 ohm.
Adaptörün 75 ohm desteği var diye biliyorum.

Peki hocam kulaklığın jakı sorunlu desem hem jaklı telefonlarda hem de PC de sorunsuz tek takışta çalışıyor sadece IPad'e dönüştürücüyle direk takınca olmuyor yarısını takıp 1sn bekleyip diğer yarısını takmam gerekiyor bir kere algıladığı zaman istediğim yöne çevireyim kopukluk olmuyor ama neden tek takta çalışmaz ki?
Empedansa gelirsek taktığımda direk çalışan kulaklıkların empedansları 16 idi bir tek bunun 32 aralarındaki fark buydu o yüzden ondan olabilir diye düşündüm.
Peki hocam kulaklığın jakı sorunlu desem hem jaklı telefonlarda hem de PC de sorunsuz tek takışta çalışıyor sadece IPad'e dönüştürücüyle direk takınca olmuyor yarısını takıp 1sn bekleyip diğer yarısını takmam gerekiyor bir kere algıladığı zaman istediğim yöne çevireyim kopukluk olmuyor ama neden tek takta çalışmaz ki?
Empedansa gelirsek taktığımda direk çalışan kulaklıkların empedansları 16 idi bir tek bunun 32 aralarındaki fark buydu o yüzden ondan olabilir diye düşündüm.
edit=Hocam ipad 5 te jak girişi var diye biliyorum.
Yok mu bu işlerden anlayan biri?

edit=Hocam ipad 5 te jak girişi var diye biliyorum.
Yok mu bu işlerden anlayan biri?
Güncel+
Yokmu yardımcı olacak birisi :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı