Razer kulaklıkta temazsızlık sorunu yaşanır mı?

lil uzg

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
developer
Merhaba.
Razer kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum ama daha önce kullandığım kulak üstü kulaklıklarımda bir süreden sonra kablosunda temazsızlık yaşanıp ses gelmeme sorunu yaşıyordum.
Bu sorunu yaşamamak için alabileceğim önlemler var mı? Razer kulaklık alırsam bu sorun yaşanır mı? Çünkü Razer faremde kablo bükülebilir yapılmış.

Razer Kraken TE'de sesi kısıp açmaya yarayan tekerlekli modülde temassızlık vardı. 1 yıl bu şekilde kullandım daha sonra elime izopropil alkol geçince kullanıp bi güzel dış tarafından alkolü döke döke bu bölgeyi temizledim. Şimdi oradaki problem tamammen düzeldi, sanırım tozlanmaya bağlı idi. Ancak THX modunda bazen ses tamammen kesiliyor ve THX kullanmamı baltalıyor. Bu modelde bu kronik bir sorunmuş. Yeni modellerde olmayabilir.

Örgülü kablolu bir model öneririm.

Önerebileceğiniz örgülü kablolu model var mı peki teşekkür ederim.

Razer Kraken TE'de sesi kısıp açmaya yarayan tekerlekli modülde temassızlık vardı. 1 yıl bu şekilde kullandım daha sonra elime izopropil alkol geçince kullanıp bir güzel dış tarafından alkolü döke döke bu bölgeyi temizledim. Şimdi oradaki problem tamammen düzeldi, sanırım tozlanmaya bağlı idi. Ancak THX modunda bazen ses tamammen kesiliyor ve THX kullanmamı baltalıyor. Bu modelde bu kronik bir sorunmuş. Yeni modellerde olmayabilir.

Arkadaşın dediği gibi örgülü model de de yaşanırsa öyle bir sorun deneyebilirim teşekkürler.

Önerebileceğiniz örgülü kablolu model var mı peki teşekkür ederim.

Arkadaşın dediği gibi örgülü model de de yaşanırsa öyle bir sorun deneyebilirim teşekkürler.
Evet kablo örgülü ama sorun çıkartan nokta kablo olmadı. O ses açma kapama zımbırtısı oldu. Zaten onu hiç kullanmıyorum tamammen gereksiz. Ses açıp kapatmak için klavyedeki kısayollar %1000 kat daha kolay ve güvenilir. Ayrıca THX özelliğinin adam gibi çalışmayışı tam bir rezalet. Sadece bu model için konuşuyorum, yoksa razer firmasına çamur attığım yok.

Evet kablo örgülü ama sorun çıkartan nokta kablo olmadı. O ses açma kapama zımbırtısı oldu. Zaten onu hiç kullanmıyorum tamammen gereksiz. Ses açıp kapatmak için klavyedeki kısayollar %1000 kat daha kolay ve güvenilir. Ayrıca THX özelliğinin adam gibi çalışmayışı tam bir rezalet. Sadece bu model için konuşuyorum, yoksa Razer firmasına çamur attığım yok.

Kraken V3 nasıl sizce fiyati da 2K guzel geldi bana.

Geri
Yukarı