Elektronik Razer Opus X 999 Lira!

Merdt

Kilopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği

Çökünüz. Birkaç aydır kendim de kullanıyorum öneririm. Oldukça memnunum.
Kaliteli bağlantı, net mikrofon, temiz bir ses, şık bir gövde, oyun modu ile düşük gecikme, uzun bir şarj ömrü ve ANC. Gündelik kullanım ve mobil oyunculuk için çok isabetli bir seçenek.
Bu fiyata bedava.
Yabancı dili olan forumdaşlara Rtings incelemesi:

Çökünüz. Birkaç aydır kendim de kullanıyorum.
Kaliteli bağlantı, net mikrofon, temiz bir ses, şık bir gövde, oyun modu ile düşük gecikme, uzun bir şarj ömrü ve ANC. Gündelik kullanım ve mobil oyunculuk için çok isabetli bir seçenek.
Bu fiyata bedava.
Yabancı dili olan forumdaşlara Rtings incelemesi:
Almayı düşünüyordum alacağım sanırım.

Paramız olsa alırız ama yok ki.

Bu paraya böyle bir kablosuz mal bedava bedava bedava.

Bu fiyata kesinlikle alınır ama aman aman, dört dörtlük bir kulaklık değil elbette.

- Çok üst düzey bir ses kalitesi yok.
- Yazılımı tam bir ramkiller.
- Oyun için pek önerilmiyor, günlük kullanım için uygun.
- Üst düzey bir ses yalıtımına sahip değil, dışarıdan gelen gürültüyü engelleyemiyor.

Anker Soundcore Q10i daha iyi bir seçenek olabilir.

Bu fiyata kesinlikle alınır ama aman aman, dört dörtlük bir kulaklık değil elbette.

Doğru. Güzel bir alternatif. Düşünen varsa faydalansın diye açtım konuyu. Ram killer olayını çözemedim Razer Audio arkada çalışmıyor mobilde. Sanırım Razer Synapse'i kastettiniz.

Oyun odaklı değil. Olsa alırdım sanırım.

Windows üstünde herhangi bir BT kulaklık oyun amaçlı kullanılmamalı. Bu ürün oyun modu aktive edildiğinde G435'in dongle gecikmelerini yakalayabiliyor ama yine de o kadar stabil olmuyor. Cep telefonu, Nintendo Switch, akıllı televizyon gibi kaynaklardan kullanıma daha uygun.

Dostlar selam, Skype ve görüntülü sesi toplantı için vs. Windows ile uyumlu çalışır mı?
Güzel fiyat! Bu fiyata Anker Soundcore Q10i ile beraber en iyisi!

@GoktugT
Elimde Q10 var fakat mikrofon açısından sorun çekiyorum Windows da kullanırken stabil çalışmıyor. Bunu alsam memnun kalır mıyım sizce?

Geri
Yukarı