Elektronik Razer Opus X 999 Lira!

Neden çöp dediğinizi sorabilir miyim? Kendiniz kullandınız mı?

Hayır kullanmadım ama bu tür kulaklıkların %99 çöp olduğunu biliyorum. İki üç incelemeye bakarsanız anlarsınız zaten. Ayrıca mediamarkta gidip Logitech kulaklıkları denedim. En iyisinden en kötüsüne ve hepsi çöptü. Mikrofon kısmında iyi olabilirler ama ses kalitesi kısmında çöp olacaklarına adım gibi eminim. Adam gibi Gaming kulaklık üreten iki firma var birisi epos (Sennheiser) diğeri Cooler Master.

Bunun yerine gidin koss kph30i alın ses kalitesi olarak çok daha memnun kalırsınız. Ayrıca rahatlık açısındanda sıkıntı çıkartmaz.

Ha ben Sennheiser HD58X kullanıyorum ve onun dışında Audio Technica M40X, beyerdynamics DT770 Pro 80 ohm gibi stüdyo kulaklıklarını ve Hifiman'in modelini hatırlamadığım bir kulaklığını kullandım. Ayrıca KZ ZS6, KZ esx, tin T2 gibi kulak içi kulaklıklar ve Haylou GT2 Pro, Haylou GT6, Huawei FreeBuds 5I gibi kablosuz kulaklıkları da kullandım. Yukarıda saydıklarımın hepsi bu "Gaming" kulaklıklardan çok daha iyi ses kalitesi veriyorlar.

Gaming kulaklıklar bilinçsiz tüketiciyi keklik gibi avlamak için uydurulmuş kulaklıklardır.

Reddit'te /headphones /audiophile /budgetaudiophile
İnternette audiosciencereviews, head-fi, scarbir, crinacle.
YouTube'da zeos, joshua valour, DMC, oluv's gadgets.

Gibi kişileri dinler/okur ve onların dediklerine göre yorum yaparım. Bu kişilerin hiçbiri competetive Gaming için Gaming kulaklık önermez. Ayrıca kendi denediklerimide öneririm/önermem.

Arkadaşlar bu kulaklık kablosuz bir kulaklık daha çok telefon mobil üzerine odaklanılmış bir kulaklık beklentinizi ve kıyaslamanızı buna göre yapın kablosuzu kablolu ile kıyaslamak doğru olmaz daha çok müzik kulaklığı gibi düşünün.

Gaming kulaklıklar bilinçsiz tüketiciyi keklik gibi avlamak için uydurulmuş kulaklıklardır.

Aktif olarak HiFiMan kullanıyorum. Hatta şu anda kafamda takılı. Aylardır elimde çöp falan değil kulaklık.
HD58X ile aynı kefeye koyarak yorum yaparsanız zaten çöp olsun bir zahmet.

Aktif olarak HiFiMan kullanıyorum. Hatta şu anda kafamda takılı. Aylardır elimde çöp falan değil kulaklık.
HD58X ile aynı kefeye koyarak yorum yaparsanız zaten çöp olsun bir zahmet.
HD58x i koss kph30i ile karşılaştırıyorlar. Benim demeye çalıştığım buna para vermek yerine adam gibi bir kulaklık alsınlar. Parayı boşa atmasınlar.

Hayır kullanmadım ama bu tür kulaklıkların %99 çöp olduğunu biliyorum. İki üç incelemeye bakarsan anlarsınız zaten. Ayrıca mediamarkta gidip Logitech kulaklıkları denedim. En iyisinden en kötüsüne ve hepsi çöptü. Mikrofon kısmında iyi olabilirler ama ses kalitesi kısmında çöp olacaklarına adım gibi eminim. Adam gibi Gaming kulaklık üreten iki firma var birisi epos (Sennheiser) diğeri Cooler Master.

Bunun yerine gidin koss kph30i alın ses kalitesi olarak çok daha memnun kalırsınız. Ayrıca rahatlık açısındanda sıkıntı çıkartmaz.

Ha ben Sennheiser HD58X kullanıyorum ve onun dışında Audio Technica M40X, beyerdynamics DT770 Pro 80 ohm gibi stüdyo kulaklıklarını ve Hifiman'in modelini hatırlamadığım bir kulaklığını kullandım. Ayrıca KZ ZS6, KZ esx, tin T2 gibi kulak içi kulaklıklar ve Haylou GT2 Pro, Haylou GT6, Huawei FreeBuds 5I gibi kablosuz kulaklıkları da kullandım. Yukarıda saydıklarımın hepsi bu "Gaming" kulaklıklardan çok daha iyi ses kalitesi veriyorlar.

Gibi kişileri dinler/okur ve onların dediklerine göre yorum yaparım. Bu kişilerin hiçbiri competetive Gaming için Gaming kulaklık önermez. Ayrıca kendi denediklerimide öneririm/önermem.

Hocam bence sizin oyun kulaklığından anladığınız biraz yanlış. Rekebetçi oyun oynuyor musunuz bilmiyorum ama ben oynarken düşük frekansları ekolayzırdan köklüyorum ki ayak seslerini daha net duyabileyim. Bakın ayak sesleri gerçekçi veya doğru olsun demiyorum, yüksek ve dikkat çekici olsun diyorum. Daha yüksek FPS alabilmek için ayarları kısmak gibi düşünebilirsiniz bunu.

Opus bence kullanış amacı gayet belli ve başarılı bir kulaklık. Oyunlarda ses yönünü doğru verebiliyor. Telefondan müzik dinlerim, PC'den oyun oynar, YouTube'tan klip izlerim diyen biri için üretilmiş. Sırf bunları yapabilmek için, HD800S'e, sağlam bir DAC ve amfiye ihtiyaç yok. Zaten bu kaynakların hiçbirinde loseless kayıt yok. Genellikle iliğine kadar sıkıştırılmış dosyaları dinleyecek insanlar bununla.

Hayır kullanmadım ama bu tür kulaklıkların %99 çöp olduğunu biliyorum. İki üç incelemeye bakarsanız anlarsınız zaten. Ayrıca mediamarkta gidip Logitech kulaklıkları denedim. En iyisinden en kötüsüne ve hepsi çöptü. Mikrofon kısmında iyi olabilirler ama ses kalitesi kısmında çöp olacaklarına adım gibi eminim. Adam gibi Gaming kulaklık üreten iki firma var birisi epos (Sennheiser) diğeri Cooler Master.

Epos Senheiser Game Zero aldım 1400 TL Amazon'dan böyle bir şey yok mükemmel ayrıca high Audio destekli girişiniz varsa AUX felaketiiii felaket bir ses deneyimi elde ediyorsunuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı