Razer Ornata Chroma Alınır mı?

Avust

Hectopat
Uzun süredir yeni klavye almak gibi bir düsüncem vardi. Bugün bütçeme göre klavyelere bakarken neredeyse tüm sitelerde 400 küsur TL olarak gördüğüm Razer Ornata Chroma'yi n11 sitesinde 299 TL gibi kendisi için uygun bir fiyata buldum. Yalnız hayatımda hiç n11'den alişveriş yapmadım ve bu fiyata görünce bana pek de normal gelmedi açıkcası. Size danismak istedim. Sizce bu fiyata normal mi? Almalı mıyım?
Screenshot_20180606-212623.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcısı QP Bilişim, puanı da %100 güvenebilirsiniz diye düşünüyorum.

Ederi maksimum bu kadar olan bir klavye, mekanik olmamasına rağmen ben hissini beğeniyorum. Alınmaz demeyelim ama bu fiyatlara mekanik alınabiliyor alternatif olarak HyperX Alloy FPS Pro alabilirsiniz.

HyperX Alloy FPS Pro Blue Switch Mekanik Klavye

Ben kullanıyorum sana yazayım. Biraz avantajlarından çok dezavantajlarını yazacağım ona göre karar ver.

• Klavye çok alçak kalıyor, altındaki klipsler açık olsa dahi alçak. Klavyenin bilekliği çok güzel ama takınca ben tuşlara basmakta zorlandım, o yüzden kullanmıyorum.
  • İkincisi klavyenin ışıklandırması hoşuma gitmedi. Klavyenin tuşlarından çok tüm yüzey aydınlanıyor. Klavyenin ışıklandırmasını açmazssanda görmekte zorlanıyorsun hangi harfe bastığını. Açarsan ki açacaksın muhakkak problem yok.
  • Üçüncüsü klavye çok hafif, hafif olduğu için biraz kuvvet uyguladığında klavye hareket ediyor, sürükleniyor. Keşke biraz ağır yapsalarmış.
  • Tek avantajı tuşlarının sessiz olması. Stellseries Apex 350'den sonra kullandığım en sessiz tuşlar.
Klavye hakkında bunları söyleyebilirim. Bu paraya değer mi? Değer ama eksileri biraz fazla daha iyi olabilirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı