Razer Orochi V2 için hangi pil alınmalı?

Uzun zaman geçmiş ama yinede mesaj atayım. 2 pil koymuyorsunuz. 2 tür pil ile de çalışıyor. İster AA kalem pil, ister AAA ince pil. Pil önerisi istersen kendim kullanıyorum;

Duracell HR6/DX1500 Şarj Edilebilir AA 2500mAh Piller​

Uzun zaman geçmiş ama yinede mesaj atayım. 2 pil koymuyorsunuz. 2 tür pil ile de çalışıyor. İster AA kalem pil, ister AAA ince pil. Pil önerisi istersen kendim kullanıyorum;

Duracell HR6/DX1500 Şarj Edilebilir AA 2500mAh Piller​

Teşekkür ederim halen gelmedi ürün elime kargoda. Mesajınız yardımcı oldu. Bu pili internetten mi aldınız link var mı?

Ben amazondan almıştım 77 tl ye. Neredeyse hergün düzenli oyun oynarım 1 aydan fazla oldu taktığım pil bitmedi daha. Bende Şarj istasyonu da var. İstasyon ile beraber alırsanız hem pil kapasiteleri 2500 den 1300 ampere düşüyor hemde biraz fiyat yükseliyor. Şarz istasyonunu başka markadan da alabilirsiniz.

Ben amazondan almıştım 77 tl ye. Neredeyse hergün düzenli oyun oynarım 1 aydan fazla oldu taktığım pil bitmedi daha. Bende Şarj istasyonu da var. İstasyon ile beraber alırsanız hem pil kapasiteleri 2500 den 1300 ampere düşüyor hemde biraz fiyat yükseliyor. Şarz istasyonunu başka markadan da alabilirsiniz.

Şunu alıyorum o halde yeterli olacaktır sanırım.

Hocam bir şey soracağım fareye kutusundan çıkan kalın pili taktım da bi tık ağır geldi gibi. İnce pili taksam sadece diğer pili çıkarıp yine tam performans alabilir miyim?
Tabiki alırsın. Sadece pil kullanım süresi düşer. Büyük pilde 1 ay kullanıyorsan küçük pilde 15-20 güne düşebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı