Razer Orochi V2 vs Delux M800 PAW3335

KeyN_N

Kilopat
Yer
Antalya
Başlıkta belirttiğim iki model arasında kaldım. M800'ün eksisi tıklama gecikmesi yüksek diye biliyorum. Bu sorun ve boyut harici yorum yapacak olursak hangisini almak daha mantıklı olur?

Sarı siteden sıfır, sıfıra yakın garantili bir ürün alabilirsiniz. Mouse piyasası iyidir, merak etmeyin.

1-2 hafta her gün takip ederseniz çok iyi micelar yakalarsınız.
Bu bütçede alabilecekleriniz:
XM1r, Pulsefire Haste, Pwnage Ergo Wireless, Pulsar Xlite gibi gibi. Daha farklı ürünler yakalarsanız buraya atıp konuyu hortlatın, tekrar bakarız.

Sarı siteden sıfır, sıfıra yakın garantili bir ürün alabilirsiniz. Mouse piyasası iyidir, merak etmeyin.

1-2 hafta her gün takip ederseniz çok iyi micelar yakalarsınız.
Bu bütçede alabilecekleriniz:
XM1r, Pulsefire Haste, Pwnage Ergo Wireless, Pulsar Xlite gibi gibi. Daha farklı ürünler yakalarsanız buraya atıp konuyu hortlatın, tekrar bakarız.
Kablosuz aradığımı belirtmeyi unutmuşum hocam. Belirtiklerinizin arasından Pulsar Xlite gibi modeller ara ara bu bütçelerde bulunabiliyorsa bekleyebilirim. Orochi V2 modelini 550 civarına denk getirmiştim, alınmaz mı diyorsunuz yani?

Orochi V2 oldukça küçük bir mouse, bunu da göz önünde bulundurmak gerek. 106mm uzunluğu var.
Boyutu beni de düşündürdü ancak küçük mouslar genelde hoşuma gidiyor elim küçük olmamasına rağmen. Sence iki model arasından hangisi daha mantıklı?

Kablosuz aradığımı belirtmeyi unutmuşum hocam. Belirtiklerinizin arasından Pulsar Xlite gibi modeller ara ara bu bütçelerde bulunabiliyorsa bekleyebilirim. Orochi V2 modelini 550 civarına denk getirmiştim, alınmaz mı diyorsunuz yani?
Attığım Pwnage'i alabilirsiniz.

Boyutu beni de düşündürdü ancak küçük mouselar genelde hoşuma gidiyor elim küçük olmamasına rağmen. Sence iki model arasından hangisi daha mantıklı?
Boyutu dert etmeyeceksem Orochi V2 alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı