Razer Set mi? Logitech Set mi?

Carnage

Hectopat
Merhaba, şu 2 setten birini alacağım fakat karar veremedim:

Logitech set:
Logitech G Pro Tenkeyless Klavye
Logitech G900 Kablolu/Kablosuz Mouse
Logitech G240 Cloth Mouse Pad

Razer Set:
Razer Blackwidow Chroma V2 Tournament Edition (Turuncu Switch)
Razer Deathadder Elite Mouse
Razer Gigantus Mouse Pad

Lütfen başka marka ya da ürün önermeyin, Kingston veya Corsair almayacağım.
Uzun bir süre araştırdım bu 2 seti fakat hangisi karar veremedim.

Ben direk aynı mouseu, yine Razer marka farklı bir mouse padi ve bunların yanında da Razer Blackwidow Chroma V2’yi (Yeşil Switch) kullanıyorum. Aşırı memnunum yani klavyeme bir şey olsa gidip aynısını tekrar gözümü kırpmadan alabilirim. Bence Razer.

Başka marka ekipman önermeyin demişsiniz ama üstte de belirtildiği gibi tek bir markanın ekipmanlarını almak büyük hata olur. Mesela Zowie mouse konusunda iyidir Kingston kulaklık gibi. İlla ki bu iki setten birini alacağım diyorsanız şahsen Logitech tercih ederdim.

Neyin en iyisi oysa onu almak daha mantıklıdır ama ben gibi marka takıntın varsa tek bir markayı alman sorun olmaz. Logitech Klavye, Logitech Mouse, Logitech Kulaklık kullanıyorum menunum. Herkese de Logitech öneririm, internetten videosuna bakınca olduğu gibi ahım şahım bir şey değil Razer, ama Logitech öyle. Benim için piyasanın nirvanasını da aşmış, piyasanın tanrısı olmuş bir marka.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı