Razer V2 DeathAdder ve Razer V2 Mini farkı

Abdullah060606

Femtopat
Daha fazla  
Çok büyük fark var mıdır? Yıllarca G300s kullanıcısı olarak acaba kullanabilir miyim Razer V2 Mini'yi?
Bütçemi çok zorlayarak Mini'de karar kıldım. Fakat boyut olarak endişelerim var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Razer DeathAdder V2 Mini G300S ile neredeyse aynı boyutta.
Ayrıca bu konuda inceleme yaptım. Bakabilirsiniz.

Aralarında sensör farkı var.

1612006568962.png

1612006552684.png

Deathadder V2 alın mümkünse.

Fakat mouse'un baya küçük ve hafif olduğunu söylemek gerek. Yani eliniz büyükse ve palm grip şeklinde tutuyorsanız, tavsiye etmem. Zaten ürünün adı üstünde "mini" yazıyor. Fakat ben bu kadar küçük olacağını sanmıyordum.
Demişsiniz.. O zaman g300s den baya bi küçük olduğunu zannediyorum..

Deathadder V2 kullanıyorum. Hafifliği, ergonomisi, sensör kalitesi, switch kalitesi olarak rekabetçi FPS oyunları için harika. Eliniz çok küçükse mini versiyonlarına bakın. Orta ve büyük eller için normal versiyonlarını tercih edin.
Bu arada normal Viper modelinin üretimi durdurulmuş yerine Viper 8K modelini koydu Razer aynı fiyata. Sensörünü, alt skatezlerini ve kullanılan 1. nesil optik switchlerinin yerine 2. nesil switchler koymuş. 1000 HZ raporlama hızını 8000 HZ'e çıkarmış.
Normal Viper alacaksanız Viper 8K'ya yönelin. Tabi ki Viper'ı çok uyguna bulursanız orası ayrı.

Geri
Yukarı