Razer V2 mini Sinerji'den alınır mı?

goktugbacaklar

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Razer V2 mini Sinerji de indirimiyle 199 TL'ye geliyor. Bazı kutuların içinde grip tape mevcut değil diyorlar. Sinerji de ki kutu da mevcut mudur acaba ona göre sipariş vereceğim de. Desteğinizi rica ederim iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de satılan hiçbir V2 mini de grip tape mevcut değil diye biliyorum. Ben alırken araştırmıştım ve grip tape olanı bulamadım.
Bu arada uyarayım elin büyükse kullanabileceğin bir mouse değil.

Bende anlamış değilim gerçekten var mi yok mu olanlari da +400'den başlıyor. YouTube incelemesinde ise Sinerji'den alınan V2 mini kutusundan çıkıyor gösteriyor video da ama sorunca bilgimiz yok diyorlar arayıp sordum çünkü

Bütün DeathAdder V2 Mini'lerde grip tape mevcut bildiğim kadarıyla. Ayrıca 300 TL'den pahalı değil normalde, +400 olan mini değil ve mini ile normalin sensöründe dağlar kadar fark var.

Direkt satıcı mağazaları arayıp soruyorum bulunmuyor diyorlar. Satışa sunulan platformlara yorum bırakıyorum bulunmamaktadir diyorlar. Razer V2 mini + grip tapeli olanlar 300'den başlatıyor maalesef ki ekstra indirimi yoksa eğer. +400 olan da yani grip tapeli hali. Diğeri normal V2 ve zaten +700 TL onun fiyatı da

Evet baktım ve yorum da bıraktım ama dönüş olmamış hiç. Yani belki belirli parti parti koyup koymamış olabilirler. Arayıp sordurtup içine baktıklarını söyleyip olmadığını söyleyen de oldu, direkt yok diyen de oldu bir yeri aradım oradan haber bekliyorum yarına

Geri
Yukarı